How to Change Language on Mi Watch & Mi Watch Color
آموزش

چگونه زبان ساعت Mi Watch و Mi Watch Color را تغییر دهیم؟

شیائومی در نوامبر سال گذشته ساعت هوشمند Mi Watch و Mi Watch Color را عرضه کرد. ساعت‌های هوشمند این سری از قیمت بسیار جذابی برخوردار بودند و تاثیر زیادی بر روی بازار گذاشتند. کاربران با انتخاب این دو ساعت هوشمند به سیستم عامل Wear مبتنی بر اندروید، حافظه داخلی بیشتر، بندهایی با رنگ‌های متنوع، قابلیت اندازه‌گیری ضربان قلب و کیفیت خواب و بسیاری دیگر از ویژگی‌های کاربردی دسترسی داشتند و همه این‌ها با قیمت به مراتب پایین‌تری نسبت به محصولات سایر برندها در اختیارشان قرار می‌گرفت.

How to Change Language on Mi Watch & Mi Watch Color

متاسفانه علیرغم شایعاتی که در زمان عرضه این دو ساعت هوشمند به گوش می‌رسید، شیائومی هیچگاه این دو محصول را برای کاربران خارج از چین عرضه نکرد. بدین ترتیب، بسیاری از کاربرانی که در انتخاب‌های خود به دو ساعت هوشمند Mi Watch و Mi Watch Color رسیده‌اند مجبورند آن را از چین سفارش دهند. مانند برخی محصولات چینی دیگر، مشکل زبان چینی در خصوص این دو ساعت هوشمند نیز وجود دارد و اگر نمی‌دانید چگونه زبان پیش‌فرض ساعت هوشمند خود را از چینی به انگلیسی (یا سایر زبان‌های پشتیبانی شده) تغییر دهید، در این مطلب می‌توانید آموزش آن را مطالعه کنید.

How to Change Language on Mi Watch & Mi Watch Color

ساعت‌های هوشمند سری می واچ در دو نسخه چینی و گلوبال عرضه می‌شوند. نسخه چینی فقط با زبان چینی عرضه می‌شود و نسخه گلوبال نیز با زبان‌های انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه، آلمانی، چینی و پرتغالی به بازار عرضه شده است. در صورتی که نسخه گلوبال را خریداری کرده‌اید با استفاده از چند گام ساده زیر می‌توان زبان آن را به شکل دلخواه تغییر دهید.

iphone 12

کاربران آیفون

1) ابتدا آیفون خود را به ساعت هوشمند متصل کنید و سپس به تنظیمات گوشی بروید.

2) به بخش عمومی یا General بروید.

3) در این بخش بر روی قسمت Language & Region لمس کنید.

4) اکنون زبان مورد نظر خود را از لیست انتخاب و آن را فعال کنید.

 

mi 10 utra

کاربران گوشی‌های اندرویدی

1) گوشی اندرویدی خود را به ساعت هوشمند متصل کرده و به تنظیمات گوشی مراجعه کنید.

2) با پایین کشیدن صفحه به بخش تنظیمات عمومی یا General بروید.

3) در این قسمت بر روی بخش Language & Input لمس کنید.

4) اکنون بر روی گزینه Language و سپس Add لمس کنید.

5) حالا از لیست ارائه شده زبان دلخواهتان را انتخاب و آن را فعال کنید.

 

همان‌طور که می‌بینید برای تغییر زبان نسخه گلوبال ساعت هوشمند Mi Watch و Mi Watch Color نیازی به تنظیمات ساعت ندارید. همه چیز در گوشی هوشمندی که به ساعت متصل است انجام شده و ساعت بالافاصله زبان را مطابق با زبان انتخابی گوشی تغییر می‌دهد. توجه کنید که در گوشی‌های هوشمند اندرویدی که از رابط‌های کاربری متفاوتی بهره می‌برند ممکن است نام برخی گزینه‌ها کمی متفاوت باشد، اما روند اصلی کار تفاوتی نخواهد داشت.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *