اخبار

شیائومی دستگاه اصلاح قوز گردن Hipee را با قیمت 14 دلار عرضه می‌کند

شیائومی به تازگی برای یک دستگاه کاربردی تحت عنوان Hipee Smart Posture Correction Wizard کمپین جذب سرمایه عمومی راه‌اندازی کرده است. این محصول در واقع یک اصلاح‌کننده قوز گردن است که به کاربران کمک می‌کند در هنگام کار با گوشی یا کامپیوتر قوز نکنند و دچار گردن درد نشوند. علاوه بر این، دستگاه اصلاح قوز گردن شیائومی تنها 14 دلار قیمت دارد و در بلند مدت می‌تواند نشستن به طور صحیح را به یک عادت برای کاربر تبدیل کند.

header-banner

شیائومی دستگاه اصلاح قوز گردن Hipee

این دستگاه مانند یک کمربند است که با طراحی ویژه خود، گردن فرد را نگه می‌دارد و زمانی که فرد از روی خستگی یا عادت قبلی گردن را به سمت جلو خم می‌کند، با اعمال فشار خارجی از آن جلوگیری می‌کند. البته توجه داشته باشید که برای اینکه دچار درد گردن نشوید، باید عضلات این ناحیه را تقویت کنید، درست بنشینید و هر چند دقیقه کمی به خودت استراحت داده یا با انجام نرمش‌های مخصوص، استرس و فشار را از روی عضلات و مهر‌ه‌های گردن بردارید.

شیائومی دستگاه اصلاح قوز گردن Hipee

دستگاه اصلاح قوز گردن Hipee با ارائه یک دستورالعمل به شما کمک می‌کند تا به صورت صحیح بنشینید. این اطلاعات و حالت نشستن ذخیره شده و در آینده هر زمان که حالت گردن در وضعیت نامناسبی قرار بگیرد با یک هشدار لرزشی به شما اطلاع‌رسانی خواهد شد. به لطف حرکات اصلاحی و نرمش‌های مخصوصی که به همراه این دستگاه ارائه شده‌اند، در بلند مدت می‌توانید از درد و خستگی ناحیه گردن و مشکلات جدی‌تر مانند قوز یا دیسک مهره گردن جلوگیری کنید.

شیائومی دستگاه اصلاح قوز گردن Hipee

این اصلاح‌کننده نحوه نشستن با استفاده از یک حسگر تشخیص دهنده حرکت، به صورت بی‌درنگ وضعیت گردن و نشستن شما را رصد می‌کند و می‌توانید اطلاعات مربوط به تصحیح وضعیت نشستن خود را در یک اپلت WeChat مشاهده کنید. الگوریتم‌های هوشمند تشخیص وضعیت نشستن به همراه هوش مصنوعی، این دستگاه را قادر ساخته‌اند تا نحوه قرارگیری گردن و قسمت شانه‌ها را در حالت‌های مختلف مانند نشستن، خم شدن، نوشتن یا ایستادن تحت نظر داشته باشد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *