Amazfit GTR 2 و Amazfit GTS 2
اخبار

دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2 و Amazfit GTS 2 اول مهر عرضه می‌شوند

کمپانی Huami قصد دارد دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2 و Amazfit GTS 2 را در تاریخ 22 سپتامبر (1 مهر) به بازار عرضه کند. این اطلاعات با توجه به پوستر تبلیغاتی جدید این کمپانی منتشر شده است. ساعت‌های هوشمند جدید سری آمازفیت طبق انتظار باید از حسگر اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون یا SpO2 و اندازه‌گیری سطح استرس بهره ببرند.

آمازفیت جی‌تی‌آر 2 و جی‌تی‌اس 2 احتمالا شباهت‌های ظاهری زیادی با نسخه قبلی خود دارند اما در عین حال ویژگی‌های پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهند. آمازفیت پوستری را برای دعوت به رویداد رونمایی رسمی از محصولات جدیدش منتشر کرده است که در آن نام این دو ساعت هوشمند نیز به نوعی آورده شده است.

GTR_2_GTS_2

وانگ هوآنگ، موسس کمپانی هوامی در خصوص چالش‌هایی که مهندسین این شرکت برای طراحی دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2 و Amazfit GTS 2 پیش‌ رو داشته‌اند صحبت کرد. به گفته وی، طراحی یک ساعت هوشمند با ظاهری کلاسیک کاری دشوار و یک ساعت مدرن حتی از آن هم دشوارتر است. به گفته هوآنگ، هوامی در طراحی این دو ساعت هوشمند بر روی مواردی مانند استایل ظاهری، عمر باتری طولانی مدت و ویژگی‌های مرتبط با سلامت تمرکز داشته است.

Amazfit-Zepp-SpO2-detection_2

با توجه به اطلاعاتی که تاکنون داریم، ساعت هوشمند آمازفیت جی‌تی‌آر 2 از یک نمایشگر گرد با حاشیه باریک‌تری نسبت به نسل قبلی بهره می‌برد. این ساعت هوشمند ظاهری کلاسیک دارد و احتمالا عمر باتری به مراتب بهتری را نسبت به نسخه اول ارائه می‌دهد. مدل قبلی از یک باتری 410 میلی‌آمپری با شارژدهی 74 روزه در حالت Basic بهره می‌برد. آمازفیت جی‌تی‌اس 2 نیز از سوی دیگر با طراحی مربعی و ضخامت کمتر نسبت به قبل عرضه می‌شود.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *