اخبار

پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی به‌زودی عرضه می‌شود

پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی به‌زودی عرضه می‌شود


شیائومی به‌طور رسمی از پروژکتور جدید خود تحت عنوان MIJIA Projector Youth Edition 2 رونمایی کرد. این پروژکتور جدید احتمالا در برخی بازارها با نام MIJIA Projector Lite 2 نیز عرضه خواهد شد و قرار است جانشینی برای نسخه قبلی از همین سری که در ژانویه 2019 توسط شیائومی به بازار عرضه شده بود، مطرح شود.

پروژکتور جدید شیائومی امکانات متنوعی را ارائه می‌دهد و با توجه به اطلاعاتی که تا به این لحظه منتشر شده است، مهمترین نقطه قوت آن پشتیبانی از دستیار صوتی هوشمند شیائومی موسوم به XiaoAi است. این قابلیت در نسل اول این پروژکتور وجود نداشت و بسیاری از کاربران درخواست اضافه شدن چنین قابلیتی را در نسل‌های بعدی داشته‌اند.

پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 شیائومی به‌زودی عرضه می‌شود

پوستر تبلیغاتی منتشر شده از این پروژکتور به همراه تصاویری که تاکنون در دسترس قرار گرفته‌اند به خوبی طراحی مینیمال و جذاب MIJIA Projector Youth Edition 2 را نشان می‌دهند. اگرچه از نظر طراحی بین این مدل و نسل قبلی شباهت‌های مختلفی قابل مشاهده است، اما این بار شیائومی به جای پارچه از همان پلاستیک سفید رنگ بدنه در قسمت جلویی استفاده کرده است که طراحی یکپارچه‌ای را برای دستگاه به ارمغان می‌آورد.

علاوه بر این، مشخصات فنی دستگاه شامل رزولوشن تصویر 1920 در 1080 پیکسل، پشتیبانی از رمزگشایی فایل‌های تصویری HDR10 و حداکثر روشنایی 460 انسی لومن می‌شود. این پروژکتور قابلیت کنترل از طریق دستورات صوتی را ارائه می‌دهد و در هنگام کار تنها 28 دسی‌بل سر و صدا ایجاد می‌کند. بین پروژکتور و سایر تجهیزات هوشمند خانواده MIJIA شیائومی ارتباطی عمیق وجود دارد. برای مثال اگر چراغ‌ها و پرده‌های هوشمند میجیا استفاده می‌کنید، هنگام روشن شدن پروژکتور، این چراغ‌ها به صورت خودکار خاموش شده و پرده‌ها باز می‌شوند.

پروژکتور MIJIA Projector Youth Edition 2 از قابلیت تصویردهی به دو طرف با امکان کالیبراسیون مثبت/منفی 45 درجه به سمت چپ، راست، بالا و پایین بهره می‌برد و دوربین بسیار حساس آن امکان فوکوس سریع‌تر را میسر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *