فرمویر جدید Mi Band 5
اخبار

فرمویر جدید Mi Band 5 مشکل ردیاب خواب را برطرف می‌کند

شیائومی با انتشار فرمویر جدید برای مچ‌بند هوشمند Mi Band 5 خود، مشکلات مربوط به قابلیت ردیابی خواب را برطرف کرد. برخی از کاربران نسبت به دقیق نبودن عملکرد این بخش شکایت داشتند و حالا با این به‌روزرسانی جدید می‌توانند از حداکثر توانمندی مچ‌بند هوشمند خود بهره ببرند. این فرمویر همچنین یک زبان جدید را در دسترس کاربران قرار می‌دهد و خوشبختانه برای نسخه گلوبال این مچ‌بند نیز منتشر خواهد شد.

فرمویر جدید Mi Band 5

به‌روزرسانی جدید شیائومی برای می بند 5 در حال حاضر با نسخه 1.0.2.46 در دسترس کاربران چینی قرار گرفته است. به ادعای شیائومی، قابلیت ردیابی خواب در می بند 5 نسبت به نسل قبلی تا 40 درصد بهبود یافته است و حالا با این فرمویر جدید Mi Band 5  انتظار می‌رود عملکرد به مراتب بهتری را شاهد باشیم. قابلیت ردیابی خواب 24 ساعته در می بند 5 از توانایی تشخیص فازهای REM (حرکات سریع چشم)، خواب سبک و عمیق و حتی استراحت‌های کوتاه (چُرت) بهره می‌برد.

فرمویر جدید Mi Band 5

با این حال، کاربران Mi Band 5 از دقت نه چندان مناسب در ثبت اطلاعات و همچنین زمان فازهای مختلف خواب شکایت داشته‌اند. این فرمویر جدید به تازگی برای نسخه چینی می بند 5 منتشر شده است و امیدواریم به‌زودی برای نسخه گلوبال نیز منتشر شود. این نسخه همچنین امکان پشتیبانی از زبان‌های اندونزیایی، یونانی، ویتنامی و عبری را در دسترس کاربران قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *