اخبار

دستگاه تصفیه هوا رومیزی شیائومی با کارایی 99.9 درصدی

شیائومی دستگاه تصفیه هوا رومیزی جدید خود را برای استفاده در محیط های اداری  و خانه عرضه کرد. این دستگاه برخلاف نمونه های مشابه و رایج از طراحی دایره ای بهره می برد و با کارایی 99.9 درصدی قادر است ذرات آلاینده و مضر را از هوایی که تنفس می کنید، فیلتر کند.

از نظر طراحی، ظاهر این دستگاه تصفیه هوا رومیزی شیائومی شباهت زیادی با Mi Air Purifier 3H دارد و به لطف ابعاد جمع و جور و پایه کوتاه می توان آن را به راحتی بر روی انواع میز قرار داد. این طراحی به خصوص برای استفاده در محیط های کاری و ادارات بسیار کارآمد است و رنگ سفید آن نیز به خوبی با انواع دکوراسیون هماهنگ می شود. این تصفیه کننده هوا قادر است 99.9 درصد از باکتری ها، آلودگی ها، ذراتی مانند گرد و خاک، قارچ و مایت را از هوای محیط اطراف حذف کند.

دستگاه تصفیه هوا رومیزی شیائومی

بدین ترتیب افرادی که آلرژی دارند به راحتی می توانند این محصول را با خود به محل کار برده و تا حد زیادی از مشکلات خود بکاهند. فیلتر داخلی دستگاه از کربن فعال برخوردار است و می تواند تا 99.6 درصد ذرات مضر تا اندازه 0.3 میکرونی را فیلتر کند. برای تغییر جهت جریان هوای تصفیه شده می توان به راحتی دریچه را چرخاند.

دستگاه تصفیه هوا رومیزی شیائومی

کاربر می تواند از طریق اپلیکیشن Mi Home عملکرد دستگاه را کنترل کند. مجموعا 4 حالت برای تصفیه هوا در نظر گرفته شده است و قابلیت کنترل صوتی از طریق دستیار هوشمند XiaoAI نیز وجود دارد. این دستگاه تصفیه هوا رومیزی با قیمت 52 دلاری عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *