اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V
اخبار

اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V با توان 2000 واتی و قیمت 25 یورو عرضه شد

اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V شیائومی از طراحی ارگونومیک و عملکرد بسیار خوبی بهره می‌برد و دردسرهای رایج اتوکشی را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. این محصول درست مانند یک اتوی بخار معمولی کار می‌کند با این تفاوت که طراحی آن کاملا بی‌سیم است و این در برخی شرایط آزادی عمل فوق‌العاده‌ای را برای کاربر فراهم می‌کند.

اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V

این اتو بخار از سطح سرامیکی با قابلیت گرمایش یکنواخت و حفظ دما بهره می‌برد و توان 2000 واتی آن باعث می‌شود تا به راحتی بتوان هر لباسی را اتو کشید. حرارت سطح سرامیکی اتو به سرعت افزایش می‌یابد و در کوتاه‌ترین زمان می‌توان اتوکشی را شروع کرد. کاربر به سه حالت اتوکشی دسترسی دارد که اولین حالت برای اتوکشی لباس‌های خیس مناسب است. خروجی بخار در این حالت به 0.6 گرم در هر دقیقه می‌رسد.

حالت دوم برای لباس‌های ضخیم‌تر مناسب است و بخار خروجی 20 گرم در هر دقیقه است. در نهایت برای اتوکشی لباس‌های ضخیم یا اتوکشی با حداکثر توان، می‌توانید از حالت سوم با بخار خروجی 90 گرم در هر دقیقه استفاده کنید. اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V از یک مخزن آب 280 میلی‌لیتر برخوردار است که برای اتوکشی چندین لباس کافی خواهد بود.

اتو بخار بی‌سیم Lofans YD-012V

در قسمت جلویی اتو یک نازل اسپری آب نیز وجود دارد که در شرایطی که می‌خواهید الیاف لباس کمی خیس باشد، بسیار کاربردی است. توجه به جزئیات طراحی تقریبا در تمامی بخش‌ها قابل مشاهده است. پس از پایان اتو کشیدن نیز می‌توانید اجازه دهید اتو کمی خنک شود و آن را درون آداپتور مخصوص قرار دهید تا پس از 35 ثانیه مجدد برای اتوکشی بی‌سیم آماده باشد. این آداپتور به برق شهر متصل است و وظیفه تامین انرژی مورد نیاز اتو را در کوتاه‌ترین زمان برعهده دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *