دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی XianLi شیائومی
اخبار

دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی XianLi شیائومی

نگهداری برخی از مواد غذایی در یخچال یا فریزر باعث ایجاد بوی نامطبوع درون یخچال فریزر می‌شود. علاوه بر این، در صورتی که قصد نگهداری طولانی مدت آنها را داشته باشید ممکن است مواد غذایی طعم و کیفیت اولیه خود را تا حد زیادی از دست بدهند. یکی از روش‌های بسیار کارآمد برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی، استفاده از بسته‌بندی وکیوم است. برند XianLi، یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی به‌تازگی دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی را عرضه کرده است که به‌راحتی می‌توان در خانه از آن استفاده کرد.

دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی XianLi شیائومی

 

با کمک این دستگاه، کاربر می‌تواند طعم، بو و ارزش غذایی موادی مانند پروئتین، سبزیجات و یا حبوبات پخته شده را تا حد زیادی حفظ کند. این دستگاه بسته‌بندی وکیوک از فناوری‌های پیشرفته‌ای مانند سیستم کنترل هوشمند دما یا NTC برخوردار است و به‌لطف طراحی کارآمدی که دارد قابلیت بسته‌بندی مواد غذایی تا عرض30 سانتی‌متری را ارائه می‌دهد.

دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی XianLi شیائومی با قیمت مناسب 52 دلار عرضه شده است و برخلاف بسیاری از دستگاه‌های بسته‌بندی موجود در بازار، از کیسه‌های پلاستیکی باکیفیت و فناوری تخلیه هوا به‌صورت چندلایه بهره می‌برد. XianLi از رعایت استانداردهای سخت‌گیرانه تلاش کرده است تا مقاومت مواد غذایی مختلف نسبت به رطوبت و کپک‌زدگی را افزایش دهد.

دستگاه بسته‌بندی وکیوم مواد غذایی XianLi شیائومی

کارکرد دستگاه برمبنای تخلیه اکسیژن و از بین بردن باکتری‌ها است. این کار به حفظ تازگی و عطر و بوی مواد غذایی کمک زیادی می‌کند. وکیوم شدن بسته‌بندی‌ها به‌لطف موتور الکتریکی قوی و قدرت مکش بالایی که ایجاد می‌کند، خیلی سریع انجام می‌شود.

امکان وکیوم کردن بسته‌های مواد غذایی خشک و خیس وجود دارد و نحوه استفاده و کنترل دستگاه نیز به‌آسانی انجام می‌شود. یک لامپ LED در بر روی بدنه دستگاه وجود دارد که در صورت موفق بودن بسته‌بندی، به‌صورت چشمک‌زن روشن می‌شود. این دستگاه به‌صورت پیش‌فرض به‌همراه 10 کیسه پلاستکی عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *