مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائوم
اخبار

مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائومی ساخته شده از فولاد دمشقی

شیائومی با همکاری HuoHou، مجموعه 4 عددی مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائومی را با کیفیت بسیار عالی به بازار عرضه کرده است. بر ساخت هر کدام از این چاقوها از 67 لایه استیل ضدزنگ استفاده شده و زاویه تیغه چاقوی مخصوص گوشت 16 درجه است. طراحی چاقو‌ها زیباست و دسته آنها از جنس چوب و با رنگ قهوه‌ای سوخته می‌باشد.

شیائومی این ست 4 پارچه چاقو را با قیمت بسیار عالی 173 دلاری عرضه کرده است که با توجه به کیفیت ساخت بالای چاقوها و تعداد آنها، ارزش خرید مناسبی دارند. اگر با چاقوهای دمشقی آشنایی ندارید، خوب است بدانید که در ساخت این نوع از چاقوها از چند لایه استیل مختلف استفاده می‌شود و بعلت کیفیت و دوام فوق‌العاده‌، در سراسر جهان از شهرت بالایی برخوردارند. ساختار منحصربه‌فرد این چاقوها، سختی و دوام بالا را به دنبال دارد و علاوه بر این، وجود الگوهای جذاب و راه‌راه مانند در بدنه تیغه، این نوع از چاقوها را متمایز می‌کند.

مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائومی

نکته جالب دیگر اینکه چاقوهای دمشقی کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و شما نمی‌توانید دو چاقوی ساخته شده از فولاد دمشقی با الگوهای یکسان را پیدا کنید. این مجموعه شامل چهار چاقو مخصوص برش، چاقوی سرآشپز، ساطور و چاقوی ساده و همه‌کاره می‌شود. وزن این چاقوها نیز به ترتیب 297، 205، 202 و 79 گرم است و با توجه به کیفیت بالای فولاد استفاده شده در ساخت آنها، هر نوع ماده غذایی به راحتی و با کمترین دردسر بریده می‌شود.

مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائومی

تیغه‌ها مجموعه 4 تایی چاقوی HuoHou شیائومی در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم هستند و دسته‌های چوبی سنگین و با چگالی بالا باعث می‌شود تا هنگام کار با چاقو، تسلط بهتری بر روی گوشت یا سبزیجات مختلف داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *