اخبار

اتوی بخار شیائومی Deerma DEM-HS011 با قیمت 23 یورویی عرضه شد

اتوی بخار شیائومی Deerma DEM-HS011 با قیمت 23 یورویی عرضه شد

برای حذف سریع چین و چروک لباس‌ها، اتوی بخار یکی از بهترین گزینه‌ها است. کمپانی درما، یکی از مشهورترین زیرمجموعه‌های شیائومی اتوی بخار جدید خود تحت عنوان Deerma DEM-HS011 را با قیمت بسیار مناسب 23 یورویی به بازار عرضه کرد. این محصول از طراحی مدرن و کارآمدی بهره می‌برد.

اتوی بخار شیائومی Deerma DEM-HS011

این اتو بخار از بدنه‌ای به رنگ سفید و ابعاد 190 در 91 در 240 میلی‌متری برخوردار است و فقط 1.1 کیلوگرم وزن دارد. دسته‌ی اتو قابلیت تا شدن دارد و بدین ترتیب می‌توان به راحتی اتو را در کیف یا چمدان حمل کرد. در قسمت بالایی محصول یک مخزن آب با ظرفیت 100 میلی‌لیتری وجود دارد. طراحی و محل قرارگیری بسیار مناسب این مخزن باعث می‌شود تا در هر زاویه‌ای بتوانید لباس‌ها را اتو بکشید.

البته زمانی که مقدار آب باقیمانده در مخزن خیلی کم باشد دیگر امکان اتو کشیدن به صورت عمودی را نخواهید داشت. یکی از مزایای اصلی طراحی اتوی بخار Deerma DEM-HS011 این است که برای اتو کشیدن بسیاری از لباس‌های خود نیازی به میز اتو ندارید.

اتوی بخار شیائومی Deerma DEM-HS011

توان الکتریکی این اتو بخار 800 وات است و قابلیت تولید بخار با حداکثر دمای 160 درجه سانتی‌گراد را دارد. علاوه بر این، ذرات بخار تولید شده توسط اتو آنقدر کوچک هستند که از میان بافت‌ لباس‌ عبور کرده و خیلی سریع چین و چروک‌ها را برطرف می‌کنند.

این اتو بخار برای اتوکشی سریع طراحی شده است و ظرف مدت 10 ثانیه بخار لازم برای رفع چروک‌ها را فراهم می‌کند. اتوی بخار Deerma DEM-HS011 قابلیت اتوکشی به صورت عمودی و یا با زاویه دلخواه را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *