Mi KN95
اخبار

ماسک‌های Mi KN95 شیائومی با بازدهی 95 درصدی عرضه می‌شوند

معمولا بسیاری از کاربران شیائومی را با محصولاتی مانند گوشی هوشمند می‌شناسند، اما این تولیدکننده چینی تقریبا هر نوع محصولی که فکرش را بکنید تولید کرده است! شیائومی به تازگی ماسک‌های Mi KN95 خود را در بازار هند عرضه کرده است. هدف شیائومی از تولید این ماسک‌ها کمک به پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا است که میزان مرگ و میر ناشی از آن در جهان روندی صعودی گرفته است.

header-banner

ماسک‌های N95 شیائومی از چهار لایه محافظت کننده بهره می‌برد و در بیرونی‌ترین قسمت یک لایه از جنس بافته نشده وجود دارد که برای فیلتر کردن ذرات به‌کار می‌رود. داخلی‌ترین لایه نیز از جنس لطیف و سازگار با تنفس انسان طراحی شده تا نفس کشیدن برای کاربر دشوار نباشد. ماسک‌های Mi KN95 شیائومی همچنین دارای دو لایه مِلت بِلون هستند که در زمینه فیلتر کردن باکتری و ذرات ریز بسیار عالی عمل می‌کنند.

Mi-KN95-Mask-4

ماسک‌های تنفسی جدید شیائومی دارای استانداردهای لازم هستند و فیلترهای به‌کار رفته در آنها امکان جلوگیری از نفوذ ذراتی به کوچکی 1 تا 5 میکرون را میسر کرده است. علاوه بر این، فیلتر باکتریال ماسک نیز از نفوذ هرگونه ذرات نامرئی با اندازه 0.1 تا 1 میکرون جلوگیری می‌کند. طراحی ماسک سازگار با صورت است و وزن کم آن باعث می‌شود تا کاربر در طولانی مدت فشاری را در قسمت گوش یا بینی خود احساس نکند.

Mi-KN95-Mask-4

مقاومت ماسک در برابر دم حدود 153.9 پاسکال و در حالت بازدم نیز 137.9 پاسکال است. این یعنی کاربر هنگام دم و بازدم احساس ناراحتی نداشته و جریان هوا به صورت مناسب و البته ایمن برقرار می‌شود. ماسک Mi KN95 شیائومی همچنین از هیچ نوع گیره بینی برخوردار نیست و طراحی ویژه آن اجازه نشت بخارات تنفسی را نمی‌دهد. بدین ترتیب شیشه عینک شما همواره تمیز باقی خواهد ماند. شیائومی قرار است ماسک جدیدش را در بسته‌های دو و پنج‌تایی به ترتیب با قیمت 3.5 و 8 دلار به فروش برساند.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *