اخبار

رونمایی از نسخه گلوبال Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e در CES 2021

کمپانی هوامی در جریان نمایشگاه CES 2021 از نسخه گلوبال دو ساعت هوشمند خود تحت عنوان Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e رونمایی کرد. این دو ساعت هوشمند ماه گذشته در بازار چین معرفی شدند و اکنون کاربران آمریکایی نیز به آنها دسترس پیدا کردند.

header-banner

ساعت Amazfit GTS 2e از یک نمایشگر 1.65 اینچی AMOLED با تراکم پیکسلی 341ppi بهره می برد. این در حالی است که مدل Amazfit GTR 2e یک نمایشگر کوچکتر 1.39 اینچی با تراکم 326ppi را ارائه می دهد. هر دو نمایشگر از یک پوشش شیشه ای 2.5 بعدی محافظ برخوردارند. واچ فیس های مختلفی برای هر دو مدل طراحی شده اند و به لطف قابلیت چرخش 180 درجه ای امکان استفاده راحت تر برای کاربران چپ دست یا راست دست را میسر می کنند.

Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e

دو ساعت هوشمند جدید در سری آمازفیت از 90 فعالیت ورزشی مختلف پشتیبانی می کنند و برای 6 مورد از آنها نیز قابلیت اندازه گیری و تشخیص خودکار فعال شده است. همچنین هر دو مدل از قابلیت اندازه گیری سطح اکسیژن خون، کیفیت خواب، سطح استرس و اندازه گیری پیوسته ضربان قلب پشتیبانی می کنند.

خوشبختانه ماژول GPS داخلی به همراه دستیار صوتی هوشمند آفلاین نیز ارائه شده است و کاربر امکان سفارشی سازی اعلان های مختلف را دارد. کاربر می تواند یک لاک اسکرین رمزدار را برای ساعت خود تعیین کرده تا از دسترسی افراد غریبه به اطلاعات خودش جلوگیری نماید.

Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e

باتری بکار رفته در Amazfit GTS 2e قابلیت شارژدهی تا 14 روز را در حالت عادی دارد و برای Amazfit GTR 2e نیز این زمان حداکثر 24 روز است که البته اگر از حالت Basic استفاده کنید، شارژدهی باتری به ترتیب 24 و 45 روز خواهد بود. GTS 2e و GTR 2e با قیمت یکسان 140 دلاری عرضه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *