redmi new hands free
اخبار

ردمی در تاریخ 7 اکتبر دو محصول صوتی جدید شامل یک ایرفون را عرضه می‌کند

ردمی برای عرضه دو محصول صوتی جدید خود شامل یک ایرفون بلوتوثی آماده می‌شود. بر اساس تصویری که به تازگی توسط این برند منتشر شده است، در تاریخ 7 اکتبر باید منتظر عرضه این دو محصول باشیم. یکی از این دو محصول احتمالا ایرفون Redmi SonicBass خواهد بود که چند روز پیش در کشور نپال عرضه شده است.

تصویری که در حساب کاربری توییتر این برند منتشر شده است در واقع دو محصول متفاوت را معرفی کرده که یکی از آنها به‌ وضوح یک ایرفون بی‌سیم از نوع TWS و یکی دیگر نیز ایرباد سیمی است. ردمی همچنین یک صفحه اختصاصی برای رویداد معرفی این دو محصول جدید را طراحی کرده است که در زیر هر کدام از محصولات می‌توان کلمات کلیدی خاصی را مشاهده کرد.

redmi new hands free

در واقع با توجه به این کلمات می‌توان دریافت که اتصال آسان، عمر باتری بالا، مقاومت در برابر تعریق و استفاده بی‌دردسر از جمله ویژگی‌های ایرفون سیمی خواهد بود که البته احتمالا در نسخه بی‌سیم نیز بسیاری از آنها وجود خواهد داشت. علاوه بر این با توجه به تصویر، به‌نظر می‌رسد در یکی از سمت‌ها بند پشت گردنی ضخیم‌تر و سیم اتصال به گوشی باریک‌تر طراحی شده است. در مجموع می‌توان گفت طراحی این محصول شباهت زیادی با ایرفون Redmi SonicBass دارد.

redmi new hands free

ردمی اخیرا ایرفون جدید سونیک‌بیس را در تاریخ 8 سپتامبر در کشور نپال معرفی کرد. این ایرفون از طراحی پشت گردنی بهره برده و باتری آن قابلیت پخش تا 12 ساعت را فراهم می‌کند. این ایرفون در برابر نفوذ آب و عرق مقاوم است و از گواهینامه IPX4 پشتیبانی می‌کند. به هر حال انتظار می‌رود ایرفون جدید ردمی از بلوتوث 5.0 پشتیبانی کند.

اگر به خاطر داشته باشید، ردمی در ماه آپریل از ایرفون جدید Earbuds S خود رونمایی کرد. این ایرفون از طراحی یکسانی با Air Dots بهره برده اما بلوتوث آن به نسخه 5 ارتقا یافته است. علاوه بر این، ردمی اخیرا ایرفون Air Dots 2 را در بازار چین معرفی کرد که شباهت‌های زیادی با ایربادز اس دارد. با توجه به مشخصات و تصویر منتشر شده انتظار می‌رود بین ایرفون TWS جدید ردمی و مدل ایربادز اس شباهت زیادی وجود داشته باشد.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *