جارو رباتیک Dreame D9
اخبار

جارو رباتیک Dreame D9 با توان مکش 3000 پاسکال و قابلیت تی کشیدن

کمپانی Dreame به تازگی جارو رباتیک جدید خود تحت عنوان Dreame D9 را با قیمت 250 یورویی به بازار عرضه کرده است. این جارو رباتیک از یک موتور الکتریکی با توانایی ایجاد قدرت مکش 3000 پاسکالی بهره می‌برد و ویژگی‌های هوشمند کارآمدی را به کاربر ارائه می‌کند.

جارو رباتیک Dreame D9 از ابعاد 350 در 350 در 96.8 میلی‌متری و وزن 3.8 کیلوگرمی برخوردار است و در رنگ سفید به بازار عرضه شده است. در بسته‌بندی محصول یک پایه مخصوص شارژ باتری و چند وسیله جانبی برای نظافت بهتر منزل ارائه شده است. این لوازم شامل فرچه مخصوص نظافت، مخزن آب، پارچه آنتی‌باکتریال مخصوص تی کشیدن و یک فرچه مخصوص برای جارو کشی می‌شود.

جارو رباتیک Dreame D9

جارو رباتیک جدید دریم از یک حسگر لیزری LDS برای مسیریابی دقیق بهره می‌برد. این حسگر در هر ثانیه قادر به اسکن 2080 نقطه است و قابلیت زمان‌بندی هوشمند SLAM را هم ارائه می‌دهد. مانند بسیاری از محصولات دیگر دریم، این جارو رباتیک نیز از عملکرد دوگانه جارو کشی و تی کشی پشتیبانی می‌کند. کاربر در هر لحظه به چند حالت جارو کشی و تی کشی دسترسی دارد. این جارو رباتی قابلیت جارو کشی بر روی فرش و گلیم و عبور از موانعی با حداکثر ارتفاع 2 سانتی‌متری را دارد.

جارو رباتیک Dreame D9

با انتخاب حالت Carpet، زمانی که Dreame D9 در نزدیکی فرش قرار می‌گیرد قدرت مکش به حداکثر افزایش می‌یابد. به لطف باتری 5200 میلی‌آمپری داخلی، این جارو رباتی می‌تواند مساحتی در حدود 250 متر مربع را نظافت کند. با یکبار شارژ کامل باتری می‌توانید تا 150 دقیقه از جارو رباتی استفاده کنید. مخزن جمع‌آوری زباله خشک در این محصول 570 میلی‌لیتر ظرفیت دارد و مخزن آب برای تی کشی نیز 270 میلی‌لیتر گنجایش دارد.

جارو رباتی Dreame D9 با استفاده از اپلیکیشن قابل کنترل است و قابلیت ترسیم نقشه برای حداکثر سه طبقه یا سطح مختلف را دارد. حتی امکان تعیین دیوارهای مجازی برای عدم نظافت بخش‌های از منزل نیز وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *