ساعت Amazfit T-Rex Pro و Amazfit GTR 2 eSIM
اخبار

دو ساعت Amazfit T-Rex Pro و Amazfit GTR 2 eSIM امسال عرضه می‌شوند

کمپانی هوامی در سال گذشته چند ساعت هوشمند را تحت برند آمازفیت به بازار عرضه کرد و حالا انتظار می‌رود این کمپانی چینی در سال جاری نیز محصولات بیشتری را در دسترس کاربران قرار دهد. با توجه به اطلاعات، یکی از این محصولات از سیم‌کارت مجازی یا eSIM نیز بهره خواهد برد. اگر به‌خاطر داشته باشید آمازفیت تی‌رکس در سال گذشته به عنوان نخستین ساعت مقاوم و جان سخت هوامی روانه بازار شد و این شرکت در تلاش است تا نسل جدید این ساعت هوشمند را با نام Amazfit T-Rex Pro و یا Amazfit T-Rex 2 به بازار عرضه کند.

header-banner

ساعت Amazfit T-Rex Pro و Amazfit GTR 2 eSIM

به تازگی در یکی از اسناد مربوط به FCC، هر دو نام تی‌رکس پرو و تی‌رکس 2 مشاهده شده که به یک دستگاه با شماره مدل A2013 مربوط است. با توجه به تصویر، می‌توان دریافت که نسل جدید آمازفیت T-Rex از یک نمایشگر گرد بهره می‌برد و به احتمال زیاد شاهد ماژول جی‌پی‌اس داخلی و قابلیت تشخیص خودکار فعالیت‌های ورزشی در این مدل خواهیم بود.

به گفته یکی از فاش کنندگان، هوامی در سال جاری از چندین ساعت هوشمند جدید روساعت Amazfit T-Rex Pro و Amazfit GTR 2 eSIM

نمایی خواهد کرد که شامل Amazfit T-Rex Pro، Amazfit Health Watch PRO، Amazfit GTR 2 eSIM و Amazfit GTR 2 LTE می‌شود. ساعت هوشمند Amazfit Health Watch در سال 2019 به عنوان یک مدل انحصاری برای بازار چین عرضه شد و حالا جانشین آن در دست ساخت است که به احتمال زیاد باز هم به‌صورت انحصاری عرضه می‌شود.

در جریان نمایشگاه CES 2021، هوامی اعلام کرد یک نسخه LTE از ساعت هوشمند آمازفیت جی‌تی‌آر 2 را به بازار عرضه می‌کند. اما حالا به‌نظر می‌رسد این کمپانی یک نسخه دیگر تحت عنوان eSIM با اسم رمز Volga را هم عرضه خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *