اخبار

دو ساعت Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e در اسناد FCC رویت شدند

هوامی در یک حرکت تقریبا تقلیدی از هواوی، قصد دارد دو ساعت هوشمند Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e را به خانواده محصولات آمازفیت اضافه کند. با توجه به اطلاعاتی که در یکی از اسناد FCC مشاهده شده است، این دو ساعت هوشمند به‌زودی روانه بازار خواهند شد.

header-banner

Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e

این اسناد نخستین بار توسط وب‌سایت تایزن‌هلپ فاش شد و ساعت هوشمند Amazfit GTS 2e با شماره مدل A2021 را نشان می‌داد. در این سند همچنین ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e با شماره مدل A2023 مشخص شده است. با توجه به تصاویر فاش شده از این اسناد می‌توان دریافت که ساعت GTR 2e از یک نمایشگر دایره‌ای و ساعت GTS 2e نیز از نمایشگری مربعی بهره خواهد برد.

متاسفانه فعلا اطلاعات بیشتری در خصوص این دو ساعت هوشمند در دسترس قرار ندارد. اگرچه هوامی ساعت هوشمند Amazfit GTR 2  را در دو مدل اسپرت و کلاسیک به بازار عرضه کرد، اما به غیر از تفاوت در متریال استفاده شده در بدنه و بندهای ساعت، تفاوت خاصی از نظر طراحی بین این دو نسخه وجود نداشت.

Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e

اگر هوامی سیاست هواوی را در پیش بگیرد، احتمالا بین نسخه‌های استاندارد و e نیز تفاوت خاصی وجود ندارد و ممکن است دو ساعت Amazfit GTS 2e و Amazfit GTR 2e از طراحی کمی اسپرت‌تر بهره ببرند. هنوز هیچ خبری در خصوص زمان معرفی و عرضه این دو ساعت هوشمند منتشر نشده است. اما با توجه به فاش شدن اسناد، احتمالا این دو محصول در اواخر سال جاری یا اوایل سال آینده روانه بازار خواهد شد.

علاوه بر این، هوامی قصد دارد در تاریخ 17 نوامبر یک ساعت هوشمند جدید تحت عنوان Zepp Z را معرفی کند و احتمالا انتشار جزئیات بیشتر در خصوص این دو ساعت هوشمند نیز دور از ذهن نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *