دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e و GTS 2e در چین عرضه شدند
اخبار

دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e و GTS 2e در چین عرضه شدند

کمپانی Huami به‌تازگی دو ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e و Amazfit GTS 2e را در بازار چین عرضه کرد. این دو مدل از نظر طراحی کاملا با نسخه استاندارد یکسان به‌نظر می‌رسند اما در نظر مشخصات فنی دست‌خوش تغییرات جزئی شده‌اند. هر دو ساعت هوشمند با قیمت حدودی 122 دلاری و از تاریخ 24 دسامبر در بازار چین عرضه می‌شوند.

آمازفیت جی‌تی‌آر 2 ای و جی‌تی‌اس 2 ای از قیمت پایین‌تری نسبت به نسخه استاندارد بهره می‌برند و با توجه به حذف ماژول وای‌فای، باتری به‌کار رفته در آنها شارژدهی بهتری را ارائه می‌دهد. برای مثال، هوامی مدعی شده است که با استفاده معمول و مد Basic، باتری آمازفیت جی‌تی‌آر 2 ای 24 و 45 روز شارژدهی خواهد داشت. این زمان برای نسخه معمولی جی‌تی‌آر 2 با باتری 471 میلی‌آمپری‌اش به ترتیب حدودا 14 و 38 روز است.

ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e و GTS 2e

به‌طور مشابه، باتری 246 میلی‌آمپری به‌کار رفته در آمازفیت جی‌تی‌اس 2 ای به ترتیب 14 و 24 روز شارژدهی دارد که این زمان برای نسخه استاندارد حدودا 7 و 20 روز است. علاوه بر این، هر دو ساعت هوشمند جدید آمازفیت از حسگر دماسنج برخوردارند که در نسخه استاندارد شاهد آن نبودیم. اما هوامی به منظور پایین نگه داشتن قیمت، حافظه داخلی و اسپیکر را حذف کرده است. اما خوشبختانه میکروفون داخلی همچنان حضور دارد و کاربر می‌تواند از دستیار صوتی هوشمند XiaoAI استفاده کند.

ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e و GTS 2e

از نظر ابعاد و وزن، بین نسخه e و استاندارد تفاوت بسیار کمی وجود دارد و علاوه بر این، ساعت هوشمند Amazfit GTR 2e در رنگ‌های اسپرت‌تر مشکی، خاکستری و سبز و مدل Amazfit GTS 2e در رنگ‌های مشکی، سبز و بنفش به بازار عرضه می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *