اخبار

یخچال فریزر دو درب MIJIA شیائومی با قیمت 129 دلاری عرضه می‌شود

یخچال فریزر دو درب MIJIA شیائومی با قیمت 129 دلاری عرضه می‌شود


به‌نظر می‌رسد تلاش شیائومی برای گسترده کردن تنوع محصولاتش تمامی ندارد! این کمپانی به تازگی از یخچال فریزر دو درب جدید خود در زیر برند MIJIA رونمایی کرد. این محصول در واقع ارزان‌ترین یخچال فریزر شیائومی محسوب شده و از طراحی جمع و جوری برخوردار است. شیائومی قصد دارد یخچال فریزر جدیدش را با قیمت حدودی 129 دلاری به بازار عرضه کند.

یخچال فریزر دو درب MIJIA شیائومی با قیمت 129 دلاری عرضه می‌شود

یخچال فریزر دو درب میجیا از گنجایش 118 لیتری بهره برده و ابعاد آن 470 در 527 در 1137 میلی‌متر است. با این ابعاد کم، یخچال فریزر میجیا تنها فضایی در حد 0.25 متر مربع را اشغال می‌کند. بخش یخچال و فریزر به ترتیب ظرفیت 85 و 33 لیتری را ارائه می‌دهند. برای مدیریت هر چه بهتری فضای داخلی یخچال، امکان جابجایی قفسه‌ها نیز وجود دارد.

یخچال فریزر دو دربی MIJIA از کمپرسورهای با کیفیتی برخوردار است که بهره‌وری بالایی دارند و میزان سروصدای ایجاد شده و برق مصرفی توسط آنها 36 دسی‌بل و 0.49 کیلووات‌ساعت در هر روز است. در بخش فریزر نیز یک محفظه تبدیل قطرات آب به بخار مخفی وجود دارد که از ایجاد برفک جلوگیری می‌کند. علاوه بر این، فناوری دفع حرارت در این یخچال فریزر از ماده مضر فلورین استفاده نمی‌کند.

از نظر ظاهری، یخچال فریزر جدید میجیا برای قرارگیری در فضاهای کوچک مربعی ایده‌آل است. بخش‌های داخلی نظیر محفظه نگهداری بطری، قفسه‌های شیشه‌ای داخلی و کشوها که با مواد غذایی تماس دارند همگی از مواد با کیفیت و بی‌ضرر ساخته شده‌اند و فضای مناسبی را برای نگهداری مواد غذایی فراهم می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *