اخبار

کمپین سرمایه‌گذاری جمعی جدید شیائومی برای جاروبرقی Mijia Vacuum Cleaner

کمپین سرمایه‌گذاری جمعی جدید شیائومی برای جاروبرقی Mijia Vacuum Cleaner


شیائومی رسما اعلام کرد که کمپین سرمایه‌گذاری جمعی این کمپانی برای تولید یک محصول جدید در تاریخ 29 جولای (8 مرداد) راه‌اندازی شده است. این محصول یک جاروبرقی جدید در سری Mijia Vacuum Cleaner است که انتظار می‌رود با قیمت 199 یوآن (معادل 28 دلار) به بازار عرضه شود.

با توجه به تصاویر رسمی منتشر شده توسط این غول فناوری چینی، می‌توان شباهت‌های طراحی این جاروبرقی با یک بطری آب را مشاهده کرد. به عبارت دیگر، شیائومی برای طراحی این محصول یک استوانه ساده با سبک طراحی مینیمالیستیک را در نظر گرفته است. این جاروبرقی از یک بطری آب معدنی 500 میلی‌لیتری، وزن کمتری دارد و در عین حال قدرت مکش بسیار مناسب 13000 پاسکالی (معادل 0.13 بار) را ارائه می‌دهد.

 

 

جاروبرقی دستی جدید شیائومی از سری Mijia دارای یک سری بدون هرگونه برس است که با سرعت 88000 دور در دقیقه می‌چرخد و تمام ذرات گرد و غبار یا موارد غذایی باقی‌مانده بر روی زمین، فرش یا هر سطح دیگری را با مکش بسیار خوب خود می‌بلعد. این محصول کاملا بی‌سیم است و هنوز نمی‌دانیم باتری تعبیه شده درون آن تا چند ساعت قابلیت شارژدهی را ارائه می‌کند.

شیائومی بر روی مزیت قابل حمل بودن و استفاده آسان از جاروبرقی Mijia Vacuum Cleaner تاکید زیادی دارد و با توجه به تصاویر تبلیغاتی منتشر شده می‌توان عملکرد مناسب این جاروبرقی دستی را برای نظافت‌های سطحی انتظار داشت. آن دسته از افرادی که برای نظافت فضای داخلی خودروی خود یا نقاطی از آشپزخانه که دسترسی سختی دارند، به دنبال یک جاروبرقی دستی با قدرت مناسب هستند، می‌توانند به این محصول نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *