اخبار

مچ‌بند هوشمند Mi Band 5 Pro شیائومی در اسناد FCC رویت شد

به‌تازگی اطلاعاتی از مچ‌بند هوشمند جدید شیائومی تحت عنوان Mi Band 5 Pro در اسناد FCC رویت شده است. البته با توجه به سابقه شیائومی، به‌نظر می‌رسد این مچ‌بند با نام Amazfit Band 6 در بازار آمریکا در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. می بند 5 پرو از ویژگی‌های جذابی بهره می‌برد و بسیاری از کاربران پس از موفقیت می بند 5، در انتظار عرضه آن هستند.

مچ‌بند می بند 5 اخیرا به بازار عرضه شده است و تقریبا اکثر کاربران از مشخصات فنی آن باخبر هستند. این مچ‌بند هوشمند از یک نمایشگر رنگی و تمام لمسی AMOLED بهره می‌برد و برای نخستین بار امکان بهره‌مندی از واچ فیس‌های متحرک را در دسترس کاربران قرار می‌دهد. علاوه بر این، قابلیت‌های مبتنی بر تناسب اندام و اندازه‌گیری ضربان قلب در این نسخه بهبود یافته‌اند.

باتری 125 میلی‌آمپرساعتی به‌کار رفته در می بند 5 قادر است تا 20 روز شارژدهی کند که نسبت به می بند 4 بهبود محسوسی را نشان می‌دهد. حالا با توجه به این مشخصات، انتظار می‌رود Mi Band 5 Pro از ویژگی‌های حتی بهتری نیز برخوردار باشد. خوب است بدانید که می بند 5 در بازار جهانی با نام Mi Smart Band 5 عرضه شده است. به‌نظر می‌رسد می اسمارت بند 5 تحت عنوان Amazfit Band 5 در بازار ایالات متحده عرضه شود، چرا که آمازفیت برند محبوب و شناخته شده‌ای در آمریکا به‌حساب می‌آید.

انتظار می‌رود در مچ‌بند هوشمند Mi Band 5 Pro  یا Amazfit Band 6 از فناوری‌های اضافه‌ای مانند قابلیت مانیتورینگ سطح اکسیژن یا Spo2، NFC و دستیار هوشمند پیشرفته‌تری بهره ببرد. به هر حال، رویت اطلاعات مربوط به این مچ‌بند هوشمند در اسناد FCC، به‌نوعی وجود این نسخه از می بند 5 را تایید می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *