اخبار

مایکروفر هوشمند شیائومی MIJIA Smart Oven با قیمت 216 دلاری عرضه می‌شود

مایکروفر هوشمند شیائومی MIJIA Smart Oven با قیمت 216 دلاری عرضه می‌شود


شیائومی امروز از مایکروفر جدید خود در زیربرند میجیا رونمایی کرد. این مایکروفر هوشمند تحت عنوان MIJIA Smart Oven از تاریخ 26 آگوست در کمپین جذب سرمایه عمومی شیائومی قرار خواهد گرفت. بر اساس اطلاعات رسمی، مایکروفر هوشمند میجیا از ظرفیت 30 لیتری بهره می‌برد و طراحی عمودی بدنه آن امکان استفاده از حالت‌های مختلف پخت غذا را میسر کرده است.

حالت‌های پخت غذا در این مایکروفر هوشمند شامل گریل، بخارپز، سرخ کردن و حتی پخت خورشت با خروجی بخار 30 ثانیه‌ای می‌شود. این محصول همچنین از قابلیت اسمارت لینک پشتیبانی می‌کند و بدین ترتیب می‌توان با استفاده از اتصال مایکروفر به اپلیکیشن MIJIA، آن را کنترل کرد.

مایکروفر هوشمند MIJIA Smart Oven شیائومی از طراحی مینیمال بهره می‌برد و بدنه آن به‌صورت تک‌رنگ و سفید است. اهرم‌ دایره‌ای شکل در گوشه بالایی و سمت راست مایکروفر وظیفه جابجایی بین گزینه‌ها و حالت‌های مختلف پخت را برعهده دارد و یک نمایشگر کوچک در قسمت میانی اهرم، تمامی اطلاعات مورد نیاز کاربر را به نمایش می‌گذارد.

 

انتظار می‌رود شیائومی این مایکروفر هوشمند را با قیمت حدودی 216 دلاری به بازار عرضه کند، اما کاربرانی که در کمپین جذب سرمایه عمومی این کمپانی مشارکت کنند می‌توانند محصول را با قیمت حدودی 187 دلاری خریداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *