اخبار

شیائومی سشوار آنیونی MIJIA H300 با قیمت 21 دلاری را عرضه کرد

شیائومی سشوار آنیونی MIJIA H300 با قیمت 21 دلاری را عرضه کرد

زیرمجموعه اسمارت لایف شیائومی که به‌صورت اختصاصی در زمینه تولید انواع محصولات سبک زندگی و لوازم کاربردی فعالیت می‌کند به‌صورت رسمی از سشوار آنیونی MIJIA H300 رونمایی کرد. این سشوار به لطف یون‌های منفی قابلیت خشک کردن سریع بدون آسیب رساندن به تارهای مو را دارد. از نظر طراحی، ابعاد سشوار کاملا جمع و جور بوده و می‌توان به راحتی آن را در سفرها به همراه داشت. رنگ سفید با پوشش مات به همراه طراحی تاشو باعث می‌شوند تا این محصول نه تنها کاملا کاربردی باشد بلکه امکان جابجایی و حتی قرار دادن آن در کیف نیز وجود داشته باشد.

وزن سشوار سبک است و یک حلقه مخصوص آویزان کردن نیز بر روی دسته در نظر گرفته شده است. بدنه تقریبا 9.5 سانتی‌متر طول دارد که نسبت به سشوارهای رایج موجود در بازار بسیار کم محسوب می‌شود. موتورهای سرعت بالا به‌کار رفته در این سشوار قابلیت چرخش با سرعت 18000 دور در قیقه را دارند و سرعت آنها به حداکثر 20 متر بر ثانیه می‌رسد که قدرت تولید باد بسیار خوبی را فراهم می‌کند.

شیائومی در سشوار MIJIA H300 از یک فن با طراحی شش پره استفاده کرده است که با الهام از تیغه‌های توربین طراحی شده‌اند. این سشوار قابلیت کنترل دما به صورت 60 بار در ثانیه و همچنین ایجاد باد با زاویه 57 درجه‌ای و دمای ثابت را دارد که برای مراقبت از موها بسیار مهم هستند.

سشوار آنیونی شیائومی همچنین دارای یک یون‌ساز منفی داخلی است که ده‌ها میلیون یون منفی را تولید می‌کند. این یون‌ها الکتریسیته ساکن را خنثی کرده و باعث نرمی و درخشندگی موها می‌شوند. سشوار میجیا اچ300 با قیمت 21 دلاری در بازار چین عرضه شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *