اخبار

شیائومی از تردمیل U’REVO U1 با طراحی بسیار باریک رونمایی کرد

شیائومی به تازگی از تردمیل جدید خود تحت عنوان U’REVO U1 رونمایی کرد. این تردمیل از طراحی بسیار باریکی برخوردار بوده و به لطف مکانیزم تاشو امکان قرارگیری در زیر تخت یا حتی مبل را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. فریم دخلی با طراحی نوآورانه در این تردمیل از میزان لرزش و سروصدای ایجاد شده نیز می‌کاهد.

این تردمیل از سه حالت تمرینی ویژه برخوردار است و برای حفظ امنیت کاربر از 7 حالت حفاظتی بهره می‌برد. علیرغم طراحی جمع‌وجور و تاشوی تردمیل، امکان استفاده برای افرادی با حداکثر وزن 100 کیلوگرم وجود دارد. با استفاده از سیستم کنترل سرعت اتوماتیک و سه حالت ورزشی شامل پیاده‌روی تند، دویدن و پیاده‌روی معمولی، کاربر به راحتی می‌تواند تمرینات هوازی خود را درون منزل و فضایی بسیار کم انجام دهد.

طراحی U’REVO U1 به‌گونه‌ای است که به‌راحتی در زیر تخت یا مبل قرار گرفته و نیازی نیست بخش زیادی از فضای اتاق را به آن اختصاص دهید. ضخامت اکثر قسمت‌های تردمیل بیش از 6.5 سانتی‌متر نیست و طراحی نوآورانه شیائومی در چنین ابعادی امکان استفاده از شاسی مستحکم آلومینیومی و مکانیزم ضدلرزش را میسر کرده است. میزان سروصدای ایجاد شده توسط این تردمیل در حالت دویدن از 62 دسی‌بل فراتر نمی‌رود.

ابعاد سطح متحرک تردمیل 120 در 42 سانتی‌متر است و از جنس پلیمر چندلایه با خاصیت ضدلغزش ساخته شده است. در قسمت جلویی می‌توان نمایشگری را مشاهده کرد که سرعت را نشان می‌دهد. سرعت حرکت سطح با استفاده از اپلیکیشن مخصوص و به‌صورت بی‌سیم قابل تنظیم است و حداکثر تا 6 کیلومتر بر ساعت افزایش می‌یابد.

دو ال‌ای‌دی مخصوص در دو طرف تردمیل، نزدیک شدن بیش از اندازه پاها به لبه سطح متحرک را هشدار می‌دهند و در طراحی بدنه تردمیل نیز از هیچگونه اجزای تیز یا خطرناک استفاده نشده است. زمانی که کسی بر روی سطح متحرک قرار نداشته باشد، تردمیل به‌صورت خودکار خاموش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *