دو محصول Xiaomi Door و Window Sensor 2 با قیمت 6 دلاری معرفی شدند
اخبار

دو محصول Xiaomi Door و Window Sensor 2 با قیمت 6 دلاری معرفی شدند

دو محصول Xiaomi Door و Window Sensor 2 با قیمت 6 دلاری معرفی شدند


شیائومی از یک محصول محصولات جدید خود در دسته محصولات خانه هوشمند رونمایی کرد. Xiaomi Door و Window Sensor 2 دو محصول جدید این شرکت هستند که با قیمت 5.6 دلاری در کمپین جذب سرمایه جمعی قرار گرفتند. پس از اینکه کمپین به هدف تعیین شده خود دست پیدا کرد، فقط کاربرانی که در این کمپین شرکت کردند قادرند دو محصول جدید شیائومی را با این قیمت خریداری کنند.

در واقع سایر کاربران به احتمال زیاد باید قیمت 7 دلاری را در کشور چین انتظار داشته باشند. کمپین جذب سرمایه جمعی شیائومی از تاریخ 12 آگوست آغاز به کار کرده است. همان‌طور که از نام این دو محصول مشخص است، می‌توان دریافت که شیائومی جانشین‌های جدیدی برای دو محصول Door و Window Sensor که در سال 2015 عرضه شده بودند را به بازار معرفی کرده است.

Xiaomi Door و Windows Sensor 2 از گیت‌وی چندکاره میجیا بهره می‌برند که قابلیت تشخیص وضعیت درب و پنجره‌های منزل را به‌صورت لحظه‌ای ارائه می‌دهد. علاوه بر این، دو محصول جدید شیائومی در حوزه خانه هوشمند از یک حسگر نوری جدید و بهبودیافته بهره می‌برند که بر اساس میزان نور محیط می‌تواند به کاربر جهت باز/بسته کردن درب و پنجره یادآوری کند. بدین ترتیب اگر میزان نور منزل کافی نباشد، دستگاه به‌صورت خودکار به شما هشدار می‌دهد که بهتر است درب یا پنجره‌ها را باز کنید.

علاوه بر این، یک مکانیزم القای مغناطیسی نیز در این محصولات به‌کار رفته است که می‌تواند وضعیت باز یا بسته بودن درب و پنجره را تشخیص دهد. این دستگاه‌ها همچنین از طریق اپلیکیشن میجیا قابل کنترل بوده و از دستیار صوتی هوشمند شیائومی XiaoAI نیز پشتیبانی می‌کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *