Redmi Smart TV A
اخبار

تلویزیون‌های هوشمند Redmi Smart TV A با حاشیه بسیار باریک و ابعاد متنوع

برند ردمی در ماه می و در جریان رویدادی که طی آن از گوشی‌های هوشمند سری Redmi 10X رونمایی کرد، تلویزیون‌های سری Redmi Smart TV X را نیز معرفی نمود. این سری جدید سه تلویزیون با ابعاد مختلف را ارائه می‌کرد که کوچکترین آنها مدل 50 اینچی با قیمتی کمتر از 280 دلار بود. ردمی امروز از سری جدید تلویزیون‌های هوشمند خود تحت عنوان Redmi Smart TV A رونمایی کرد که احتمالا در آینده‌ای نزدیک قابل خرید خواهند بود.

Redmi Smart TV A

بر اساس جدیدترین خبرهای منتشر شده از منابع مختلف، این محصولات به زودی در بازار چین عرضه می‌شوند. متاسفانه هنوز جزئیات زیادی در خصوص تلویزیون‌های این سری در دسترس وجود ندارد و صرفا با توجه به پوستر تبلیغاتی می‌توان دریافت که ردمی برخلاف سری Redmi Smart TV X، این بار 5 مدل با ابعاد مختلف را برای انتخاب ارائه می‌کند.

Redmi Smart TV A

با توجه به تصویر منتشر شده، ردمی تلویزیون‌های هوشمند سری جدید Redmi Smart TV A خود را در پنج سایز با پنل‌های 32، 43، 50، 55 و 65 اینچی عرضه می‌کند تا کاربران با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنند و محدود نباشند. علاوه بر این، ردمی در طراحی این تلویزیون‌ها از حاشیه بسیار باریکی استفاده کرده که از این نظر شباهت‌هایی با سری X دارند. خوب است بدانید که ردمی در سری ایکس تنها سه گزیه 50، 55 و 65 اینچی را به کاربران ارائه کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *