اخبار

تصفیه کننده هوا Smartmi Air Purifier شیائومی با قیمت 219 دلاری عرضه می‌شود

تصفیه کننده هوا Smartmi Air Purifier شیائومی با قیمت 219 دلاری عرضه می‌شود


زیر برند Smartmi پیش‌تر دستگاه تصفیه کننده هوای Mi Air Purifier را به بازار عرضه کرده بود و حالا تصفیه کننده هوا جدید خود تحت عنوان Smartmi Air Purifier را نیز در کمپین جذب سرمایه عمومی کیک‌استارتر قرار داده است. به گفته EPA، اکثر افراد تقریبا 90 درصد از زمان خود را در فضای داخل منزل سپری می‌کنند، این در حالی است که آلودگی هوا در این فضا گاهی تا 5 برابر بیشتر از فضای بیرون است!

اسمارت می به منظور حفظ سلامت و در نظر گرفتن مشکلات و محدودیت‌های موجود در سبک زندگی امروزی، این دستگاه تصفیه کننده هوا را با طراحی مینمال، عملکرد بالا و فناوری‌های پیشرفته به بازار عرضه می‌کند. طراحی 360 درجه‌ای پنل مشبک بالایی امکان ایجاد جریان هوای مناسب با هدف جذب آلودگی‌های موجود را در هر زاویه‌ای میسر کرده است.

به لطف حسگرهای لیزری، دستگاه تصفیه هوا Smartmi Air Purifier در هر لحظه اطلاعات مهمی را از ذرات هوای موجود در اطراف به‌دست آورده و با تحلیل آنها عملکرد خود را به منظور تنفس راحت‌تر و سالم‌تر شما تطبیق می‌دهد. نمایشگر OLED دستگاه طراحی زیبایی دارد و شاخص‌های مهم هوای محیط درون منزل را به‌صورت لحظه به لحظه نمایش می‌دهد. این شاخص‌ها عبارتند از PM2.5، TVOC، دما، رطوبت و حالت عملیاتی فعلی.

این دستگاه تصفیه کننده قادر است در هر ساعت 400 متر مکعب هوا را تصفیه و 60 متر مکعب فرمالدهید موجود در هوا را جذب کند. از این دستگاه می‌توان در مکان‌هایی با مساحت حداکثر 48 متر مربع استفاده کرد. سیستم فیلتراسیون دستگاه از 4 فیلتر مجزا برخوردار است تا بالاترین میزان سلامت را برای هوایی که تنفس می‌کنید به ارمغان آورد. فیلتر اولیه قابلیت جذب ذرات بزرگ مانند گرد و غبار، فیبر و موی حیوانات خانگی را دارد. فیلتر رده پزشکی با استاندارد HEPA 13  نیز وظیفه جذب ذراتی با کوچکی 0.3 میکرومتر نظیر PM2.5 را دارد. در نهایت فیلتر پیشرفته‌ای از جنس کربن فعال قادر است دود، بوهای نامطبوع و TVOC را جذب کند.

شما می‌توانید این دستگاه تصفیه هوا را با اپلیکیشن Mi APP کنترل کنید. دستگاه Smartmi Air Purifier قرار است با قیمت 219 دلاری در دسترس کاربرانی که در کمپین جذب سرمایه عمومی شرکت کرده‌اند، در ماه نوامبر در دسترس قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *