اخبار

آپدیت جدید Mi Fit 4.4 ویژگی‌های بیشتری را به Mi Band 4 و Mi Band 5 اضافه کرد

آپدیت جدید Mi Fit 4.4 ویژگی‌های بیشتری را به Mi Band 4 و Mi Band 5 اضافه کرد


شیائومی از انتشار آپدیت جدیدی برای اپلیکیشن Mi Fit خبر داد. این اپ در واقع نسخه رسمی اپ ارائه شده برای ردیاب‌های تناسب اندام و ساعت‌های هوشمند شیائومی و آمازفیت است که با برخی محصولات هوشمند دیگر نظیر ترازوها و کفش‌های هوشمندی که توسط شیائومی ساخته شده است نیز سازگاری دارد.

نسخه جدید Mi Fit 4.4.0 در حال حاضر در فروشگاه‌های نرم‌افزاری مطرح دنیا از جمله پلی‌ استور گوگل منتشر شده است، اما کاربران iOS فعلا باید منتظر بمانند. نسخه به‌روز شده این اپلیکیشن ویژگی‌های جدیدی را برای دو مچ‌بند Mi Band 4 و Mi Band 5 ارائه می‌کند که از جمله می‌توان به نمایش درصد شارژ باتری در صفحه نمایش می بند 4 اشاره کرد. در می بند 5 نیز قابلیت تشخیص حرکت اضافه شده است که به‌صورت خودکار وضعیت فعلی کاربر (سکون یا حرکت) را تشخیص می‌دهد.

 

علاوه بر ویژگی‌های جدید، شیائومی در این نسخه باگ‌های نرم‌افزاری موجود در این دو مچ‌بند هوشمند را نیز برطرف کرده است. Mi Band 4 نخستین بار در ماه ژوئن سال گذشته به بازار عرضه شد و فروش جهانی آن تنها در 8 روز از 1 میلیون عدد نیز فراتر رفت. در واقع شیائومی با این مچ‌بند هوشمند رکورد پرفروش‌ترین گجت پوشیدنی در سه‌ماهه سوم 2019 تا سه‌ماهه نخست 2020 را به نام خود ثبت کرد.

Mi Band 5 نیز در ماه ژوئن سال جاری به بازار عرضه شد و در سری می بند بهترین مدل محسوب می‌شود. این مچ‌بند هوشمند نخستین مدل در این سری است که از قابلیت واچ فیس متحرک پشتیبانی می‌کند و مکانیزم شارژ مغناطیسی را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. حسگر ضربان‌سنج PPG قو‌ی‌تر و ردیابی کیفیت خواب از جمله ویژگی‌های مهم دیگر در این مچ‌بند هوشمند محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *