اخبار

شیائومی یوپین از سطل آشغال هوشمند Quange GA1 رونمایی کرد

شیائومی یوپین از سطل آشغال هوشمند Quange GA1 رونمایی کرد


شیائومی یوپین امروز از سطل آشغال هوشمند Quange GA1 رونمایی کرد. این سطل آشغال از قابلیت تفکیک برخوردار است و با قیمت بسیار مناسب 14 دلاری به بازار عرضه می‌شود. شیائومی به همراه این سطل آشغال 90 کیسه زباله رایگان را هم ارائه می‌دهد.

سطل آشغال جدید شیائومی از طراحی دو قسمتی برخوردار است که هر کدام از قسمت‌ها رنگ‌های متفاوتی دارند. این محصول از قابلیت حس هوشمند، زمان آماده‌به‌کار طولانی مدت، نمایشگر لمسی دیجیتال و سایر ویژگی‌های هوشمند و کاربردی بهره می‌برد. سطل آشغال هوشمند شیائومی قابلیت استفاده در مکان‌های مختلف با کاربردهای متفاوت را دارد.

کاربر می‌تواند زباله‌های تر و خشک خود را در دو سطل داخلی قرار دهد تا تفکیک به خوبی انجام شود. در صورتی که فقط زباله‌های خشک یا تر دارید و یا به هر دلیل نمی‌خواهید تفکیک را انجام دهید، می‌توانید این دو قسمت را از درون محفظه اصلی خارج کرده و صرفا از فضای بزرگ‌تر محفظه استفاده کنید.

سطل آشغال هوشمند Quange GA1 از فناوری حسی غیرتماسی مبتنی بر مادون قرمز بهره می‌برد. با نزدیک شدن کاربر به سطل آشغال، درب به صورت خودکار باز می‌شود و حسگر تعبیه شده در این محصول در کمتر از 0.3 ثانیه درب را باز می‌کند. برای باز شدن درب کافیست در شعاع 20 سانتی‌متری سطل آشغال قرار بگیرید و دستان خود را به یکدیگر بکوبید یا زانوی خودتان را خم کنید.

درب سطل آشغال می‌تواند طوری تنظیم شود که تا مدت زیادی باز بماند که در هنگام آشپزی یا نظافت بسیار کارآمد خواهد بود. سه باتری AA به‌کار رفته در سطل آشغال هوشمند Quange GA1 تقریبا تا 3 ماه شارژدهی دارند، بنابراین حتی اگر هیچ جریان برقی وجود نداشته باشد، تا مدت‌ها امکان استفاده از سطل آشغال را دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *