اخبار

ماساژور Momoda شیائومی با عملکردی سه‌گانه

عضلات گردن حساسیت بالایی دارند و بسیاری از افراد در طول زندگی خود حداقل یکبار مشکل سفتی و خشکی عضلات این ناحیه را تجربه کرده‌اند. اگر روزانه مدت زیادی را می‌نشینید و تحرک خاصی ندارید، عضلات گردن به مرور زمان خشک شده و درد و ناراحتی را در ناحیه سر و گردن برای فرد به وجود می‌آورد.

ماساژور Momoda شیائومی یک ابزار کارآمد است که از پالس‌های TENS پشتیبانی می‌کند و طراحی آن مشابه بالشت‌های مخصوص استراحت گردن در سفر است. این محصول از یک موتور با توانایی تولید لرزش در فرکانس‌های بالا بهره می‌برد که به اعماق توده عضلانی ناحیه گردن نفوذ کرده و باعث می‌شود تا عضلات گردن و شانه فعال شده و پس از چند بار استفاده از ماساژور، اثری از درد و ناراحتی قبلی باقی نماند.

ماساژور Momoda شیائومی با عملکردی سه‌گانه

فناوری TENS در واقع پالس‌هایی با فرکانس کوتاه هستند که با ایجاد امواجی با شدت مشخص، عضلات ناحیه گردن را تحریک کرده و باعث بهبود گردش خون در این ناحیه می‌شود. با به‌کارگیری این فناوری، کاربر پس از چند مرحله استفاده می‌تواند مشکلاتی ناشی از خشکی عضلات گردن را تا حد زیادی کاهش داده و برطرف کند. علاوه بر ماساژ، این محصول قابلیت گرم کردن عضلات گردن را هم دارد. بدین ترتیب در سرمای شدید یا گرفتگی‌های عضلانی، می‌توانید از این قابلیت حداکثر بهره را ببرید.

ماساژور Momoda شیائومی با عملکردی سه‌گانه

ماساژور گردن Momoda شیائومی از سه برنامه مختلف بهره می‌برد که در هر کدام از آنها کاربر قابلیت انتخاب 6 سطح شدت را در اختیار دارد که با توجه به میزان سفتی، حجم عضلات و شرایط میحطی می‌تواند بهترین گزینه را انتخاب کند. ماساژور گردن شیائومی عملکردی سه‌گانه را ارائه می‌دهد و کاربر می‌تواند بسته به موقعیت و نیاز خود به عنوان بالشت، ماساژور و حتی گرمکن از این دستگاه استفاده کند.

ماساژور Momoda شیائومی با عملکردی سه‌گانه

شارژ دستگاه از طریق پورت Type-C انجام می‌شود و اگر روزانه 30 دقیقه از آن استفاده کنید، باتری به‌کار رفته در دستگاه حداکثر تا 4 روز شارژدهی خواهد داشت. وزن این بالشت ماساژور 565 گرم است و به لطف طراحی ارگونومیک و U شکل آن، هنگام استفاده هیچگونه احساس فشار و ناراحتی ایجاد نخواهد شد. علاوه بر این، سیستم هوشمند داخلی پس از 15 دقیقه دستگاه را به صورت خودکار خاموش می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *