کباب‌پز اتوماتیک Mijia LIVEN شیائومی
اخبار

کباب‌پز اتوماتیک Mijia LIVEN شیائومی

کباب کردن و گریل کردن غذا توسط بسیاری از متخصصین به عنوان یکی از شیوه‌های مناسب طبخ غذا که هم مزه و هم خواص مناسبی دارد به افراد مختلف توصیه می‌شود. شما با گریل یا کباب کردن سبزیجات و پروتئین‌های مختلف می‌توانید غذاهای خوشمزه‌تری را برای کودک و سایر اعضای خانوادتان فراهم کنید. کباب‌پز اتوماتیک Mijia LIVEN شیائومی یک دستگاه بسیاری کاربردی در این زمینه است که از طراحی استوانه‌ای بهره برده و قابلیت گریل و کباب‌پز کردن مواد غذایی مختلف مانند سبزیجات، ماهی، میگو، مرغ و گوشت را دارد.

این کباب‌پز از طراحی استوانه‌ای برخوردار است و موتور الکتریکی به‌کار رفته در آن با چرخش 360 درجه‌ای و خودکار سیخ‌های استیل می‌تواند انواع سبزیجات و پروتئین‌ها را کباب یا گریل کنید. عملکرد دستگاه به گونه‌ای است که موادی مانند گوشت و مرغ چربی کمی پس داده و هیچ دودی ایجاد نمی‌شود. نیازی به چرخاندن دستی سیخ‌ها نیست و با استفاده از اهرم کنترل مخصوص می‌توانید زمان‌بندی 0 تا 30 دقیقه‌ای را تعیین کنید.

مکانیزم عملکرد دستگاه مبتنی بر زغال‌های مخصوصی است که توانایی گرمایش بالایی را دارند. این زغال‌ها با ایجاد امواج مادون قرمز موج کوتاه خیلی سریع قادرند مواد غذایی مختلف را کباب کنند. این زغال‌ها درون یک محفظه مشبک مخصوص قرار دارند تا گرما را به شکل بهتری در فضای داخلی دستگاه پخش کنند و در عین حال ایمنی بیشتری داشته باشند. چربی اضافی مواد غذایی در یک سینی مخصوص جمع‌آوری می‌شوند و عملکرد دستگاه به‌گونه‌ای است که مرغ، ماهی، میگو، گوشت و سبزیجات مختلف ضمن حفظ رنگ و شکل خود، کاملا کباب‌پز می‌شوند.

کباب‌پز اتوماتیک Mijia LIVEN شیائومی

ظرفیت ظرف کباب‌پز اتوماتیک Mijia LIVEN شیائومی 15 لیتر است و قسمت‌های داخلی نیز از جنس آلیاژ آلومینیوم ساخته شده‌اند. توان دستگاه 900 تا 1300 وات است و با ولتاژ 220 ولت کار می‌کند. شیائومی این کباب‌پز را به همراه سیخ‌های چوبی و استیل مخصوص کباب، دستکش نسوز و دو سری یدک نگهداری سیخ عرضه می‌کند. سری بالایی که قسمت بالایی سیخ‌ها را نگه می‌دارد از جنس سرامیک است. جداره شیشه‌ای کباب‌پز نیز کاملا در برابر گرما مقاوم است و به راحتی نمی‌شکند. باز و بسته کردن کباب‌پز به سادگی امکان‌پذیر است و بدین ترتیب پس از هر بار کباب یا گریل کردن با Mijia LIVEN شیائومی این مساله به یک دغدغه تبدیل نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *