logo

برند Wiha

Wiha معرفی برند

wiha به عنوان یک شرکت خانوادگی، با رشد پیوسته و موفقیت‌های تجاری، به شکل یک شرکت مستقل در سال ۱۹۳۹ توسط  ویلی هان  Willi Hahn تأسیس شد. نام این برند برگرفته از قسمت اول نام و نام خانوادگی اوست. این شرکت خیلی زود به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید محصولات حرفه‌ای و ابزار کار آوازه و شهرت جهانی پیدا کرد. کارخانه مرکزی در شهر شوناخ منطقه بلک فارست آلمان قرار دارد. علاوه بر آلمان این شرکت کارخانه‌هایی در کشورهای مختلف از جمله سوئیس لهستان و ویتنام دارد.

wiha به واسطه کیفیت برتر ابزار آلات تولیدی خود، که هم‌زمان قابلیت استفاده آسانی دارند، شناخته شده است. اگرچه قیمت محصولات این برند کمی گران است اما کیفیت و دوام محصولات این اطمینان را برای مصرف کنندگان ایجاد می کند که این ابزار برای مدت طولانی کارایی خود را حفظ خواهند نمود. استقبال زیاد استفاده کنندگان محصولات wiha، مؤید آن است که این برند به خوبی خود را در عمل اثبات کرده است.

معرفی برند wiha

wiha تولیدات و محصولات

عمده محصولات تولیدی این شرکت در ابتدا فقط پیچ و مهره بود. هشت سال بعد در سال ۱۹۴۷ تولید پیچ گوشتی نیز آغاز شد. سایر گروه های تولیدی این برند به تدریج در سال‌های بعد افزایش پیدا کردند و با توجه به روند سریع صنعتی شدن بعد از جنگ جهانی دوم، بازار فروش وسیعی پیدا کردند.

معرفی برند wiha

تولید اولین کامپیوتر PC در سال 1990

 این شرکت ۳۵۰۰ نوع ابزار دستی مختلف از جمله انواع پیچ گوشتی دستی و خودکار،  آچارهای متنوع گشتاوری و رینگی انواع آچارهای آلن و همچنین انبردست‌ها، دم‌باریک، سیم چین و سیم لخت کن و انواع چکش‌ها و ابزارهای اندازه گیری و… را در فهرست تولیدات خود داد.

کمپانی wiha با استفاده از متبحرترین تکنسین‌های خود تلاش می‌کند تا با نوآوری در طراحی و ساخت، محصولاتی با بالاترین استانداردهای جهانی عملکرد، دوام و ارگونومی ظاهری خوبی به سراسر جهان عرضه نماید.

wiha به عنوان یک برند برتر بین‌المللی با برخورداری از تیمی متخصص و با انگیزه، در زمینه ی ارتقا و توسعه این فن آوری احساس مسئولیت کرده و با اتخاذ رویکردهای جدید، برای رشد در سطح جهانی به صورت مداوم تلاش می کند.

تمرکز بر روی کاربران و برنامه‌ها

شرکت ویها پیوسته با گرفتن بازخورد از مصرف کنندگان محصولاتش توان، شکل و موارد استفاده تولیدات خود را بر اساس نیازهای واقعی کاربران توسعه می دهد و به عنوان یک شریک وفادار، به نقطه نظرات خرده فروشان متخصص و توزیع کنندگان محصولاتش توجه ویژه‌ای کرده و از مشاوره و تجارب آن‌ها برای شناخت هرچه بهتر نیاز کاربران استفاده می کند.

wiha یکی از تولید کنندگان برتر ابزار دستی در جهان برای استفاده حرفه ای در تجارت و صنعت است و با ارائه مجموعه محصولات متناسب با نیازهای مصرف کنندگان، در تلاش است تا زندگی و کار روزمره را برای کاربران آسان کند. به همین دلیل است که ویها محصولی را تولید می کند که سخت‌ترین الزامات مربوط به کیفیت، عملکرد، دوام و طراحی ارگونومیک را برآورده کند.

معرفی برند wiha

توسعه البته از نوع پایدار

منابع طبیعی زمین مدام در حال کاهش بوده و از طرفی آلاینده‌ها و عوامل تخریب محیط زیست رو به افزایش هستند؛ بنابراین wiha وظیفه خود می داند که در استفاده از مواد اولیه و خام، نهایت دقت را به شکل مسئولانه داشته باشد و در کاهش آلودگی محیط زیست سهیم باشد. صنایع ناچارند برای اطمینان از موفقیت اقتصادی و با توجه به اقتصاد آینده نگر، نگاهی دقیق به مخاطرات اکولوژیکی داشته باشند. گواهینامه‌هایی مانند ISO 14001 و ISO 50001 که حفاظت از منابع طبیعی و محیط زیست را تضمین می کنند نشان می دهد که حفاظت از منابع طبیعی به همان اندازه‌ی استانداردهای مربوط به صنعت برای مسئولان wiha مهم هستند.

 به عنوان مثال این شرکت برای بسته بندی محصولات و ابزار آلات فقط از محصولات تهیه شده از مواد اولیه بازیافتی استفاده می کند. همچنین برای بسته بندی پیچ گوشتی های الکتریکی از مقوای سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت استفاده می کند.

معرفی برند wiha

از طرفی این شرکت خود را موظف می داند در راستای ارتقای اقتصاد اتحادیه اروپا، مواد اولیه و قطعات مورد نیاز تولیدات خود را از بازار‌های اروپایی تأمین کند و با این کار، پایبندی خود و کشور آلمان را به منافع بلند مدت اروپا اعلام نماید.