شارژ بی‌سیم 50 واتی
اخبار

فناوری شارژ بی‌سیم 50 واتی جدید شیائومی انقلابی خواهد بود

کمپانی شیائومی با عرضه پرچمدار سال گذشته خود تحت عنوان می 10 اولترا از فناوری شارژ بی‌سیم 50 واتی نیز رونمایی کرد. با توجه به شایعات اخیر، به‌نظر می‌رسد این غول فناوری چینی در حال کار بر روی یک فناوری پیشرفته‌تر است که توان خروجی بالاتری را ارائه می‌دهد. اخیرا شیائومی در حساب کاربری رسمی خود در Weibo یک پست جدید منتشر کرده است که به نوعی به انقلابی بودن این فناوری اشاره می‌کند.

علاوه بر این، انجمن مشهور XDAdevelopers نیز معتقد است شیائومی در حال کار بر روی دو گوشی هوشمند جدید است که از فناوری شارژ بی‌سیم سریع 67 واتی بهره می‌برند. این اطلاعات در نسخه بتا رابط کاربری MIUI 21.5 رویت شده است و می‌توان دو گوشی با اسم رمز ستاره (Star) و مریخ (Mars) را مشاهده کرد. بر اساس گزارشی جدید، مدلی که با اسم رمز ستاره در حال توسعه است از شماره مدل K1A برخوردار بوده و با توجه به سابقه قبلی شیائومی، احتمالا مربوط به پرچمدار جدید شیائومی است.

شارژ بی‌سیم 50 واتی

این پرچمدار می‌تواند می 11 پرو و یا حتی می 11 اولترا باشد. با توجه به اطلاعاتی که یک گروه تلگرامی تحت عنوان XiaomiUI بدست آورده است، اسم رمز ستاره به Mi 11 Pro ارتباط دارد. البته این انتظار می‌رود که شیائومی در نسخه جدید پرچمدار خود از فناوری شارژ بی‌سیم سریع‌تر از 50 وات استفاده کند. یکی از فاش کنندگان شناخته شده چینی معتقد است این فناوری با نام Air Charging رونمایی خواهد شد.

شارژ بی‌سیم 50 واتی

در این فناوری هیچ تماس فیزیکی بین گوشی و منبع برق برقرار نمی‌شود و همه چیز کاملا بی‌سیم است. اوایل ماه جاری نیز شایعاتی در خصوص احتمال رونمایی از فناوری شارژ بی‌سیم 80 واتی توسط شیائومی در نیمه نخست سال 2021 منتشر شده بود.حالا به نظر می‌رسد شیائومی این فناوری را تا توان 67 واتی محدود کرده است تا گرمای ایجاد شده و عمر مفید باتری به شکل بهتری مدیریت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *