اخبار

Mi MIX 4 Pro Max احتمالا نخستین گوشی تاشو شیائومی است

Mi MIX 4 Pro Max احتمالا نخستین گوشی تاشو شیائومی است

شیائومی یکی از تولیدکنندگانی است که امسال نخستین گوشی هوشمند تاشو خود را به بازار عرضه می‌کند. براساس شایعه‌ای جدید، این گوشی به احتمال زیاد Mi MIX 4 Pro Max نام خواهد داشت و بدین ترتیب خانواده می میکس، میزبان نخستین گوشی تاشو شیائومی خواهد بود. به گفته راس یانگ از شرکت دیسپلی سرچ، عرضه این محصول در سری می میکس دور از انتظار نیست؛ چرا که شیائومی معمولا تکنولوژی‌های نوآورانه و ویژگی‌های جدیدش را در محصولات این سری رونمایی می‌کند.

به ادعای یانگ، پنل نمایشگر به‌کار رفته در این گوشی هوشمند توسط یکی از زیرمجموعه‌های کمپانی TCL تحت عنوان CSOT تامین خواهد شد. بدین ترتیب، اگر ادعای یانگ صحت داشته باشد، گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه سامسونگ این مسئولیت را برعهده گرفته است، بی‌اعتبار می‌شود. این تحلیلگر همچنین تایید کرد سامسونگ برای گوشی تاشو بعدی شیائومی که احتمالا اواخر سال جاری معرفی می‌شود، پنل‌های ویژه‌ای را تامین می‌کند. مکانیزم تا شدن این گوشی از نوع In-Fold (به سمت داخل) است.

Mi MIX 4 Pro Max

آقای یانگ معتقد است گوشی تاشو جدید شیائومی با نام احتمالی Mi MIX 4 Pro Max به احتمال قوی از مکانیزم تا شدن به سمت بیرون (مشابه Mate XS هواوی) بهره می‌برد. علاوه بر این، وی اشاره کرد که در حالت تا شده، نمایشگر کاور (نمایشگر اصلی) ابعادی معادل 6.38 اینچ خواهد داشت.

شیائومی در سال 2019 یک گوشی هوشمند تاشو را به‌صورت مدل اولیه در معرض نمایش قرار داد اما این غول فناوری چین هرگز محصولی را به‌صورت عمده در بازار عرضه نکرد. علاوه بر این، پتنت‌های مختلفی توسط شیائومی به ثبت رسیده است که نمایشگرهای آنها به دو گوشی Mi Mix 3 و Galaxy Fold شباهت دارند.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *