اخبار

در مدت یک ماه شیائومی یک میلیون نسخه از RedmiNote 7 و RedmiNote 7 Pro به فروش رساند

کمپانی شیائومی این برند محبوب دنیای تلفن های هوشمند تنها در مدت زمان یک ماه توانست یک میلیون نسخه از گوشی های ردمی نوت ۷ و ردمی نوت ۷ پرو در هند به فروش برساند.

جدیدترین ستاره های میان رده شیائومی یعنی Redmi Note 7 و Redmi Note 7 Pro از نظر فروش جهانی بسیار خوب عمل کرده اند و مرز ۴ میلیون گوشی را رد کرده‌اند. تنها یک میلیون نسخه در مدت یک ماه در هند به فروش رسیده است در حالیکه Redmi Note 7 در ماه اول فروش فقط یک میلیون نسخه در چین به فروش رسیده بود. حالا همان اتفاقی که در چین افتاده در هند در حال رخ دادن هست و انتظار می رود این روند صعودی فروش در سطح جهانی هم همچنان ادامه پیدا کند.

شیائومی وعده داده است که میلیون ها نسخه دیگر وارد بازار جهانی می شود چرا که در حال افزایش تولید این گوشی هوشمند می باشد. این خبر خوشایندی هست زیرا حتی خریداران هندی هم در خرید با کمبود گوشی مواجه شده بودند و هر زمان که به صورت مقطعی فروش آغاز می شد بلافاصله به اتمام می رسید و همچنان درخواست های خرید بسیاری برای این گوشی وجود دارد.

لازم به ذکر است که Redmi Note 7 در ایران هم تقاضای بسیاری دارد ولی به علت مشکلات ریجیستری و نداشتن گارانتی رسمی و عرضه بسیار بسیار محدود مشتریان این برند محبوب همچنان بلاتکلیف هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *