اخبار

تردمیل هوشمند WalkingPad R1 Pro شیائومی با طراحی کارآمد

تردمیل هوشمند WalkingPad R1 Pro شیائومی با طراحی کارآمد

برند WalkingPad با تولید تردمیل‌های نوآورانه و هوشمند خود به شهرت رسیده است. تردمیل هوشمند WalkingPad R1 Pro جدیدترین و بهترین محصول تولید شده توسط این کمپانی است که از یک موتور الکتریکی قدرتمند با سروصدای کم بهره می‌برد. واکینگ‌پد همچنین در این مدل یک دستگیره مخصوص برای حفظ تعادل و یک نگهدارنده موبایل و تبلت را در نظر گرفته است.

تردمیل هوشمند شیائومی WalkingPad R1 Pro

این محصول نیاز شما به تحرک (پیاده‌روی یا دویدن) را به‌طور کامل در محیط خانه یا حتی دفتر کار برطرف می‌کند. طراحی تردمیل بسیار هوشمندانه صورت گرفته است و حداقل فضا را اشغال می‌کند. برای جابه‌جایی آسان و یا قرار دادن تردمیل در زیر تخت و حتی مبل، می‌توان WalkingPad R1 Pro را به راحتی تا کرد.

تردمیل هوشمند شیائومی WalkingPad R1 Pro

تردمیل جدید شیائومی از ابعاد 150 در 72 در 13.5 سانتی‌متری بهره می‌برد و زمانی که آن را تا کنید طول آن به 98 و ارتفاع آن به 15.5 سانتی‌متر می‌رسد. حداقل و حداکثر سرعت تردمیل به ترتیب 0.5 و 10 کیلومتر در ساعت است و افرادی با حداکثر وزن 110 کیلوگرم مجاز به استفاده از محصول هستند.

تردمیل جدید شیائومی به سه طریق قابل کنترل است؛ کاربر می‌تواند با استفاده از ریموت کنترل و اپلیکیشن اختصاصی KS Fit عملکرد دستگاه را به‌طور کامل کنترل کند و یا از حالت سوم یعنی عملکرد خودکار بهره ببرد. در این مود، تردمیل با توجه به میزان تحرک کاربر، سرعت را افزایش یا کاهش می‌دهد.

تردمیل هوشمند شیائومی WalkingPad R1 Pro

بدنه تردمیل هوشمند WalkingPad R1 Pro از آلیاژ بسیار با کیفیت آلومینیوم ساخته شده است و موتور قدرتمند به‌کار رفته در محصول، صدای بسیار کمی تولید می‌کند. روکش نوار متحرک تردمیل از جنس لاستیک EVA است که علاوه بر دوام بالا، از لغزیدن پاها و وارد آمدن فشار زیاد به زانو و مچ جلوگیری می‌کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *