اخبار

شیر آب ظرفشویی شیائومی Viomi با انعطاف‌پذیری بالا و طراحی مدرن

شیر آب ظرفشویی شیائومی Viomi با انعطاف‌پذیری بالا و طراحی مدرن

برند Viomi یکی از زیرمجموعه‌های شیائومی به تازگی از شیر آب ظرفشویی جدید خود با طراحی مدرن و انعطاف‌پذیر رونمایی کرد. قسمت داخلی شیر بیرون می‌آید و امکان آب‌کشی تمام قسمت‌های سینک و شستشوی ظروف بزرگ را در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

آب ظرفشویی شیائومی Viomi

این شیر آب در دو نوع عرضه شده است که سری‌های متفاوتی را ارائه می‌دهد که می‌توانید در تصویر مشاهده کنید. کمپانی Viomi در هر دو مدل از استیل ضدزنگ 304 برای ساخت قسمت‌های داخلی و بیرونی استفاده کرده است که دوام بسیار خوبی در برابر خوردگی ارائه می‌دهد. هر دو مدل از سری با شیلنگ انعطاف‌پذیر و بلند بهره می‌برند.

آب ظرفشویی شیائومی Viomi

در یکی از مدل‌ها قطر سری 52 و در مدل دیگر 58 میلی‌متر است که با توجه به طراحی سینک و نوع استفاده می‌توان آنها را انتخاب کرد. ارتفاع هر دو مدل یکسان و 422 میلی‌متر است و به همین دلیل با اکثر سینک‌های ظرفشویی مدرن سازگاری دارد. ساختار پایه شیر قابلیت چرخش 360 درجه‌ای دارد و اهرم تنظیم آب گرم و آب سرد نیز عملکرد روان و دقیقی دارد.

آب ظرفشویی شیائومی Viomi

کاربر می‌تواند به دو صورت از شیر آب استفاده کند؛ در حالت اول آب از گروهی از نازل‌های کوچک جاری می‌شود که جریان بالاتری دارد و در حالت دوم آب از یک نازل و با جریان کمتر جاری می‌شود که برای شستن میوه و سبزیجات مناسب خواهد بود. پوشش به‌کار رفته بر روی بدنه مقاومت خوبی در برابر تغییرات دما، خوردگی و استهلاک دارد. علاوه بر زیبایی بیشتر، تمیز کردن شیر آب ظرفشویی Viomi نیز به آسانی قابل انجام است.

آب در این شیر آب ظرفشویی به شکلی نرم جریان می‌یابد و علاوه بر تجربه شستشوی بهتر، در کاهش مصرف آب نیز تاثیر مثبتی دارد. در پکیج محصول واشرها، پیچ‌ها و شیلنگ‌های لازم برای نصب شیر آب ارائه شده است.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *