اخبار

افشای جزئیات جدیدی در خصوص سری شیائومی Redmi K40 توسط اسناد 3C

افشای جزئیات جدیدی در خصوص سری شیائومی Redmi K40 توسط اسناد 3C

انتظار داریم ردمی چند روز دیگر رسما از گوشی‌های هوشمند سری جدید K40 رونمایی کند. علاوه بر این، شیائومی نیز قصد دارد از نسخه جدید Mi 10 5G مجهز به چیپست اسنپدراگون 870 رونمایی کند. به تازگی اطلاعاتی از سازمان 3C چین به بیرون درز کرده است که جزئیات بیشتری را در خصوص این سه گوشی هوشمند افشا می‌کند.

بر این اساس، انتظار می‌رود نسخه اسنپدراگون 870 گوشی Mi 10 با شماره مدل M2102J2SC از فناوری شارژ سریع با حداکثر توان 33 وات پشتیبانی کند. دو گوشی هوشمند Redmi K40 و Redmi K40 Pro نیز به ترتیب با شماره مدل M2012K11AC و M2012K11C از فناوری شارژ سریع با سرعت مشابه بهره می‌برند. با توجه به اطلاعات 3C، هر سه گوشی هوشمند از فناوری ارتباطی نسل پنجم یا 5G پشتیبانی می‌کنند.

این در حالی است که شیائومی در حال حاضر گوشی‌های هوشمندی را به بازار عرضه کرده که فناوری شارژ سیمی در آنها سرعت بالاتری را ارائه می‌دهند. این موضوع اگرچه باعث ناامیدی بسیاری از طرفداران این شرکت شده است اما خوب است بدانید که نسخه استاندارد Mi 10 از فناوری شارژ سریع 30 واتی پشتیبانی می‌کرد و بنابراین شارژ 33 واتی با توجه به این واقعیت که شیائومی در نسخه جدید Mi 10 فقط چیپست را تغییر داده است، خیلی هم بد به‌نظر نمی‌رسد!

دو گوشی Redmi K40 و Redmi K40 Pro نیز سرعت شارژ بالاتری را نسبت به نسل قبلی خود ارائه می‌دهند. دو مدل K30 و K30 Pro به ترتیب از شارژ سریع 27 و 30 واتی پشتیبانی می‌کردند. با توجه به شایعات قبلی، احتمال اینکه شیائومی در جعبه این سه گوشی، شارژر 33 واتی را قرار دهد وجود دارد. بنابراین برای دسترسی به حداکثر سرعت شارژ این گوشی‌ها نیازی به خرید شارژر بهتر ندارید.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *