اخبار

دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی با عملکرد هوشمند و طراحی خیره‌کننده

دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی یکی از جذاب‌ترین نمونه‌های عرضه شده به بازار است که به احتمال زیاد می‌تواند موفقیت Mi Air Purifier را تکرار کند. این دستگاه از طراحی بسیار شیک و سیستم فیلتراسیون کارآمد بهره می‌برد. میجیا ایکس نسبت به تصفیه کننده هوا قبلی شیائومی بهبودهای مختلفی را ارائه می‌دهد.

این دستگاه به حسگرهای ویژه‌ای مجهز شده که قادرند انواع ذرات و آلودگی‌های موجود در هوای محیط را تشخیص دهند. این دستگاه تصفیه کننده هوا به‌خصوص برای واحدهای مسکونی آپارتمانی بسیار کارآمد خواهد بود. با استفاده از این دستگاه، مواد حساسیت‌زا و مضری که در هوای قابل تنفس محیط خانه یا دفتر کار وجود دارد حذف شده و هوای با کیفیت‌تری را تنفس خواهید کرد.

دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی

طراحی دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی مشابه یک کیس کامپیوتر مدرن است. ابعاد دستگاه 48 در 18 در 47 سانتی‌متر و وزن آن به 8.5 کیلوگرم می‌رسد. میجیا ایکس بهترین عملکرد خود را در فضاهایی با مساحت 28 تا 48 متر مربعی نشان می‌دهد اما برای محیطهای بزرگتر نیز قابل استفاده است. میجیا ایکس قابلیت تصفیه و پاکسازی 400 متر مکعب هوا را در هر ساعت دارد.

دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی

سیستم فیلتراسیون دقیق به‌کار رفته در این دستگاه قادر است 95.1 درصد از اجزای ارگانیک و مضر و 98.09 درصد فرمالدهید موجود در هوا که با چشم دیده نمی‌شوند را حذف کند. شیائومی Mijia X مجموعا از 5 فیلتر بهره می‌برد و بیرونی‌ترین فیلتر که طراحی شبکه‌ای دارد نیز قابل شستشو است. فیلتر مخصوص جذب باکتری قادر است تا 99.99 درصد از باکتری‌های موجود در هوا را پاکسازی کند.

دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی

 

عملکرد دستگاه بسیار کم سر و صدا است و حداکثر شدت صدای آن به 64 دسی‌بل می‌رسد که اگر از حالت Eco استفاده کنید این میزان به 30.7 دسی‌بل کاهش می‌یابد. کاربر می‌تواند دستگاه تصفیه هوا Mijia X شیائومی را با استفاده از اپلیکیشن مخصوص در گوشی موبایل خود کنترل کند. شیائومی این محصول را با قیمت 300 دلار به بازار عرضه کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *