اخبار

یخچال فریزر دو درب شیائومی با قیمت 200 دلاری عرضه شد

یخچال فریزر دو درب شیائومی با قیمت 200 دلاری عرضه شد

شیائومی به تازگی از یخچال فریزر ساید بای ساید جدید خود با طراحی چهار درب تحت برند MIJIA رونمایی کرده بود. این کمپانی حالا از یخچال فریزر دو درب با ظرفیت 185 لیتری خود رونمایی کرده است که با قیمت تقریبا 200 دلاری در دسترس کاربران قرار دارد. این بزرگترین یخچال فریزر معرفی شده در سری MIJIA Double-Door است که در سه ظرفیت 118، 160 و 170 لیتری به بازار عرضه شده است.

یخچال فریزر دو درب شیائومی

یخچال فریزر دو درب جدید شیائومی از بدنه‌ای فلزی با جنس PCM بهره می‌برد و دستگیره درب‌های آن به صورت مخفی طراحی شده است. ارتفاع محصول 151.8 سانتی‌متر و عرض آن 52.5 سانتی‌متر است. با این ابعاد و طراحی، یخچال فریزر دو درب میجیا برای استفاده در آپارتمان‌های کوچک و بزرگ گزینه مناسبی محسوب می‌شود.

یخچال فریزر دو درب شیائومی

گنجایش کلی یخچال فریزر 185 لیتر است که 127 لیتر آن مربوط به بخش یخچال و 58 لیتر نیز به فریزر مربوط است. کاربر در بخش یخچال به سه طبقه با قابلیت تنظیم دسترسی دارد و با توجه به مواد غذایی و نیاز خود می‌تواند ارتفاع این طبقات را تغییر دهد.

یخچال فریزر دو درب شیائومی

بخش فریزر نیز از کشوهای سه طبقه بهره می‌برد. برای اطمینان از سرمایش کافی، یک ردیف اواپراتور نیز در قسمت بالایی بخش فریزر تعبیه شده است تا مواد غذایی نگهداری شده در کشول اول نیز به خوبی منجمد شوند. این یخچال فریزر از رگولاتور مخصوص دمای پایین بهره می‌برد تا در صورتی که دمای هوای محیط خیلی پایین بود، مشکلی برای عملکرد یخچال و فریزر به وجود نیاید.

مصرف برق یخچال 0.68 کیلووات در روز بوده و میزان سر و صدای یخچال فریزر دو درب شیائومی نیز فقط 39 دسی‌بل است.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *