اخبار

مونوپاد Mi ZOOM Selfie Stick شیائومی با طراحی چندمنظوره

مونوپاد Mi ZOOM Selfie Stick شیائومی با طراحی چندمنظوره

تنوع محصولاتی که شیائومی در دسترس کاربران قرار می‌دهد باورنکردنی است. این کمپانی انواع و اقسام ابزارهای کاربردی که در شرایط مختلف به کمکتان می‌آید را با قیمتی بسیار مناسب به بازار عرضه می‌کند. مونوپاد جدید این شرکت تحت عنوان Mi ZOOM Selfie Stick یکی دیگر از محصولات کاربردی است که به‌خصوص این روزها با محبوبیت زیادی مواجه شده است.

شیائومی یکی از کمپانی‌های قدیمی در زمینه تولید انواع مونوپاد است که هر چند وقت یک محصول جدید را به بازار عرضه می‌کند. مونوپاد یا دسته مخصوص سلفی جدید این کمپانی در تاریخ 24 مارس به بازار عرضه شده است و با طراحی چندمنظوره و رنگ مشکی در دسترس کاربران قرار دارد. این محصول با قیمت 15 دلاری عرضه شده است و از قابلیت زوم نیز پشتیبانی می‌کند. بدین منظور یک دکمه اختصاصی تعبیه شده است که کاربر با استفاده از آن می‌تواند زوم دوربین را کم یا زیاد کند.

مونوپاد Mi ZOOM Selfie Stick شیائومی

از Mi ZOOM Selfie Stick می‌توان به‌عنوان سه پایه عکاسی یا Tripod نیز استفاده کرد. بدین منظور کافیست سه تیغه نگهدارنده مونوپاد را باز کنید تا مونوپاد به یک سه پایه تبدیل شود. طراحی چندمنظوره باعث می‌شود تا این محصول برای افرادی که در زمینه تولید محتوا فعالیت می‌کنند، یک گزینه ارزشمند محسوب شود.

این محصول در حال حاضر در کمپین جذب سرمایه ارائه شده است و کاربرانی که در این کمپین مشارکت کنند قادرند با قیمت پایین‌تر 12 دلاری مونوپاد جدید شیائومی را تهیه کنند. بر روی دسته مونوپاد یک پنل کنترل وجود دارد که پس از اتصال بلوتوثی به گوشی، با استفاده از آن می‌توان دوربین گوشی (دوربین جلو یا عقب) را انتخاب کرد و یا به قابلیت‌هایی مانند زوم دسترسی داشت.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *