اخبار

دستگاه تصفیه آب شیائومی Mi Water Purifier 400G با فناوری اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب شیائومی Mi Water Purifier 400G با فناوری اسمز معکوس

دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier 400G شیائومی به‌تازگی به بازار عرضه شده است. این محصول که با نام MR432 و  Mi Water Purifier 1A نیز شناخته می‌شود از فناوری اسمز معکوس برای تصفیه کامل آب از ذرات و آلاینده‌های مختلف بهره می‌برد و عملکرد بسیار خوبی دارد. مانند اکثر محصولات شیائومی، طراحی این دستگاه تصفیه کننده آب نیز مینیمال و مدرن به‌نظر می‌رسد و با قیمت مناسب 237 دلاری در دسترس کاربران قرار گرفته است.

دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier 400G

دستگاه تصفیه کننده آب جدید شیائومی برای استفاده در محل کار یا منازل یک انتخاب فوق‌العاده عالی است و می‌تواند در هر دقیقه یک لیتر آب را تصفیه کند. فناوری اسمز معکوس توانایی جداسازی ذرات و ناخالصی‌های آب را دارد و در نهایت آب آشامیدنی کاملا تمیز و سالم را در دسترس کاربر قرار می‌دهد. به‌منظور بهبود عملکرد تصفیه، شیائومی در این دستگاه از یک سیستم فیلتراسیون شامل یک فیلتر چندمنظوره 3 در 1 استفاده کرده است.

آب تصفیه شده نه تنها بدون رنگ و بو است، بلکه فاقد هر گونه باکتری و ذرات خارجی بوده و کاملا سالم محسوب می‌شود. در زیر شیر آب، یک نوار نورانی وجود دارد که به شما کیفیت آب را نشان می‌دهد. دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier 400G از ابعاد 381 در 127 در 420 میلی‌متری و وزن 8.9 کیلوگرمی بهره می‌برد. دستگاه برق مورد نیازش را از یک آداپتور برق 220 ولت تامین می‌کند و باتوجه به ابعاد، به‌راحتی درون اکثر کابینت‌ها قابل نصب است.

دستگاه تصفیه آب Mi Water Purifier 400G

این دستگاه تصفیه‌کننده آب قابلیت اتصال به اپلیکیشن MIJIA را دارد و بدین ترتیب کاربر می‌تواند از طریق گوشی هوشمند خود به‌راحتی عملکرد دستگاه را تحت کنترل داشته باشد. سیستم فیلتراسیون در این دستگاه شامل یک فیلتر چگالی بالا PP، فیلتر کربن و فیلتر اسمز معکوس می‌شود. دو فیلتر اول عمری در حد 8 تا 12 ماه دارند و فیلتر اسمز معکوس نیز بعد از 18 تا 24 ماه باید تعویض شود.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *