اخبار

ردیابی کیفیت تنفس در خواب در آپدیت جدید Mi Band 6

ردیابی کیفیت تنفس در خواب در آپدیت جدید Mi Band 6

مچ‌بند هوشمند Mi Band 6 در بازارهای مختلف جهان عرضه شده و طبیعتا کاربران زیادی دارد. شیائومی به‌تازگی آپدیتی را به‌صورت OTA برای کاربران این مچ‌بند هوشمند منتشر کرده است که یک قابلیت کلیدی را به آن اضافه می‌کند. براساس گزارش وب‌سایت Tizenhelp، این آپدیت جدید از طریق اپلیکیشن Mi Fit در دسترس کاربران هندی و چینی قرار گرفته است.

با به‌روزرسانی فرمویر می بند 6، کاربران می‌توانند به ویژگی ردیابی کیفیت تنفس در طول خواب شبانه دسترسی پیدا کنند. این قابلیت در کنار ویژگی ردیابی فازهای خواب، از جمله فاز رویا (REM)، کارایی مچ‌بند در ردیابی وضعیت خواب کاربر را تا حد زیادی بهبود می‌بخشد. خوب است بدانید، شیائومی در جریان رونمایی از Mi Band 6 به این ویژگی اشاره کرده بود اما تا به این لحظه در دسترس کاربران قرار نداشت.

 

آپدیت جدید Mi Band 6

فاز REM در خواب شبانه مربوط به بازه‌های زمانی خاصی از خواب است که جابه‌جایی سریع چشم، دیدن رویا، افزایش شدت نبض و تنفس و حتی حرکات بدن را به همراه دارد. اگر دغدغه‌های شغلی یا مالی زیادی دارید و هر شب با سطح بالایی از استرس می‌خوابید به احتمال زیاد خوابی بی‌کیفیت را تجربه خواهید کرد.

قابلیت ردیابی فاز REM خواب شبانه به همراه ارزیابی کیفیت تنفس در بازه‌های زمانی مختلف خواب به شما کمک می‌کند تا اختلالات خواب را شناسایی کنید. قبل از انجام به‌روزرسانی مطمئن شوید که از نسخه 5.0.0 یا بالاتر اپلیکیشن Mi Fit استفاده می‌کنید. این مچ‌بند هوشمند از قابلیت‌های مختلفی در زمینه ارزیابی سلامت کاربر بهره می‌برد که از جمله می‌توان به اندازه‌گیری پیوسته ضربان قلب، اکسیژن خون و سطح استرس اشاره کرد.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *