اخبار

دستگاه تهویه هوا MIJIA Fresh Air Premium Edition با قیمت 547 دلاری عرضه شد

دستگاه تهویه هوا MIJIA Fresh Air Premium Edition با قیمت 547 دلاری عرضه شد

شیائومی به‌تازگی از نسخه جدید دستگاه تهویه هوای خود تحت عنوان MIJIA Fresh Air Premium Edition رونمایی کرد. این محصول در واقع عملکرد سه‌گانه شامل تهویه هوا، باد خنک فن و تصفیه هوا را ارائه می‌کند و با قیمت 547 دلاری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. طراحی دستگاه تهویه هوای جدید شیائومی مانند اکثر محصولات دیگر این کمپانی مینیمال و مدرن به‌نظر می‌رسد.

در سمت راست و گوشه پایینی دستگاه یک نمایشگر کوچک وجود دارد که درون یک تورفتگی قرار گرفته است. این نمایشگر به‌صورت بی‌درنگ و در لحظه میزان دی‌اکسید کربن موجود در هوای محیط را به کاربر نمایش می‌دهد. البته به غیر از این، نمایشگر اطلاعاتی مانند مود عملکرد دستگاه و دمای محیط را هم در دسترس کاربر قرار می‌دهد.

دستگاه تهویه هوا MIJIA Fresh Air Premium Edition

دستگاه تهویه هوا MIJIA Fresh Air Premium Edition شیائومی نسبت به دستگاه‌های مشابه از قابلیت‌های عملکردی بیشتری بهره می‌برد. شیائومی بر روی مصرف انرژی پایین این دستگاه تهویه هوا تاکید داشته است، به‌طوری که بهره‌وری انرژی بسیار عالی 1.5 اسب بخاری را ارائه می‌دهد. این میزان مصرف معادل 1119 وات در هر ساعت است. این موضوع به کاهش هزینه‌های برق کمک زیادی خواهد کرد.

اگر از حالت فن خنک کننده دستگاه استفاده کنید، به‌لطف سیستم توربین دوتایی و هیبریدی، هوای تازه با حجم 60 متر مکعب در هر ساعت ایجاد خواهد شد. در حالت تصفیه هوا نیز دستگاه قابلیت استریلیزاسیون هوا تا 99.9 درصد را ارائه می‌دهد. تصفیه هوا با استفاده از فیلترهای کارآمد UV-C (ماورابنفش) انجام می‌شود.

 دستگاه تهویه هوا MIJIA Fresh Air Premium Edition شیائومی با قیمت 3599 یوان چین معادل 547 دلار آمریکا و از تاریخ 2 آپریل به بازار عرضه خواهد شد.

 

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *