عینک هوشمند شیائومی
اخبار

پتنت جدید شیائومی برای عینکی هوشمند با قابلیت تشخیص وضعیت سلامت

شیائومی در تلاش است تا در هر حوزه‌ای وارد شود و برای این منظور از بسیاری محصولات و شرکت‌های مطرح جهان تقلید می‌کند. تیم تحقیق و توسعه این کمپانی چینی فعالیت بسیار گسترده‌ای دارد و تقریبا به‌طور پیوسته شاهد انتشار اسنادی در خصوص پتنت‌های جدید شیائومی هستیم که یک محصول نوآورانه را نشان می‌دهد.

header-banner

در یکی از جدیدترین پتنت‌ها می‌توان عینک هوشمندی را مشاهده کرد که دارای توانمندی‌های منحصر به فردی در بخش سلامت است. این عینک هوشمند می‌تواند برخی از بیماری‌ها و مشکلات روانی را تشخیص داده و حتی با توجه به شرایط توصیه‌های برای کاهش علائم و یا درمان آنها ارائه دهد. برای درمان، عینک با ساطع کردن سیگنال‌های درمانی به‌خصوصی که شامل سیگنال‌های تصویری فرابنفش، نور مرئی، مادون قرمز و لیزر) می‌شود و سیگنال‌های صوتی درمانی برای بیماری‌های مغزی و روانی کمک می‌کند تا کاربر حس بهتری داشته باشد.

عینک هوشمند شیائومی

برای مثال، زمانی که کاربر از نظر فکری و روانی خسته است و دچار افسردگی یا اضطراب شده و یا از خستگی چشم‌ رنج می‌برد، عینک با به‌کارگیری این تدابیر کمک می‌کند تا این مشکلات تا حد امکان کاهش یابند. سیگنال‌های نور مرئی می‌تواند به کاهش علائم مشکلات مغزی و روانی کمک کند و این در حالیست که امواج صوتی به بهبود مشکلات روانی، سردرد و خستگی کمک خواهد کرد. امواج مغناطیسی و الکترومغناطیسی ساطع شده از این عینک نیز به به بهبود گردش خون در مغز کمک می‌کند.

عینک هوشمند شیائومی

متاسفانه اطلاعات زیادی در خصوص این محصول در دسترس قرار ندارد اما با توجه به این توانمندی‌ها احتمالا عینک هوشمند موردنظر شیائومی از فناوری‌های پیشرفته‌ای برخوردار است و پیچیدگی‌های احتمالی که تولید انبوه چنین محصولی به دنبال دارد احتمالا باعث می‌شود تا در آینده نزدیک شاهد عرضه آن نباشیم. اما اگر شیائومی واقعا این محصول را تولید کند نخستین شرکت چینی خواهد بود که یک عینک هوشمند را به بازار عرضه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *