اخبار

دستگاه بخارشوی Deerma ZQ610 قابل استفاده بر روی تمام سطوح

دستگاه بخارشوی شیائومی Deerma ZQ610 قابل استفاده بر روی تمام سطوح

شیائومی سرانجام نسخه گلوبال دستگاه بخارشوی Deerma ZQ610 را عرضه کرد. این بخارشو بسیار محبوب است و یک دستگاه چندمنظوره محسوب می‌شود که تقریبا بر روی تمام سطوح قابل استفاده است. بدنه دستگاه از پلاستیک با کیفیت ABS ساخته شده و از رنگ سفید بهره می‌برد. بخارشوی دِرما از ابعاد 38.9 در 8.5 در 18 سانتی‌متر و وزن 2.9 کیلوگرمی برخوردار است.

موتور الکتریکی به‌کار رفته در این محصول از توان 1600 واتی بهره می‌برد و به لطف حجم بخار و دمای مناسبی که توسط این موتور تولید می‌شود، تا 99 درصد از باکتری‌ها و قارچ‌های مضر بر روی سطوح مختلف از بین می‌روند. در پکیج محصول دسته‌های تلسکوپی مختلفی وجود دارد که به راحت می‌توان آنها را جدا یا نصب کرد.

دستگاه بخارشوی Deerma ZQ610

این دسته‌ها با طول کوتاه و بلند و ساختار انعطاف‌پذیر طراحی شده‌اند تا کاربر امکان نظافت تمامی قسمت‌های خانه را داشته باشد. کابل برق بخارشوی Deerma ZQ610 از طول 4 متری بهره می‌برد و امکان استفاده راحت بدون نیاز به تغییر پریز را میسر می‌کند. مخزن آب دستگاه قابلیت تعویض دارد و به لطف ضامن نگهدارنده با قابلیت تعویض سریع، کاربر در هر لحظه می‌تواند آن را جدا کند.

درما سری‌های مختلفی برای تی کشی، نظافت شیارها و فضاهای باریک، نظافت لباس‌ها، سطوح شیشه‌ای و آینه‌ها و حتی سرامیک و کابینت را در دسترس کاربر قرار داده است. زمان آماده‌سازی برای شروع کار در این بخارشو 20 ثانیه است. ترموستات داخلی با حساسیت بالا و 5 سیستم محافظتی مختلف از هرگونه آسیب‌دیدگی و ایجاد خسارت به سطوح ظریف جلوگیری می‌کند.

دستگاه بخارشوی Deerma ZQ610

دمای بخار تولید شده توسط Deerma ZQ610 به 150 درجه سانتی‌گراد می‌رسد و فشار آن نیز در حدود 3 بار است. از این دستگاه می‌توانید برای پاکسازی لکه‌‌های سرامیک آشپزخانه یا سرویس بهداشتی و حمام استفاده کنید.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *