اخبار

هیتر حمام Viomi Smart Yuba شیائومی با عملکرد شش گانه

هیتر حمام Viomi Smart Yuba شیائومی با عملکرد شش گانه

شیائومی از محصولی جدید و چندمنظوره به نام Viomi Smart Yuba رونمایی کرد. این محصول در واقع یک هیتر حمام است که 6 عملکرد مختلف را ارائه می‌کند و با قیمت 91 دلاری در کمپین جذب سرمایه عمومی یوپین در دسترس کاربران قرار گرفته است. یوبا دارای فن‌های مخصوصی است که هوای گرم را در جهات و زوایای دلخواه کاربر در محیط حمام یا اتاق به جریان می‌اندازد.

هیتر حمام شیائومی Viomi Smart Yuba

اما Viomi Smart Yuba فقط یک هیتر نیست و شش عملکرد دیگر را نیز در دسترس کاربر قرار می‌دهد. ابعاد محصول 60 در 30 سانتی‌متر است و فقط 8.5 سانتی‌متر ضخامت دارد. دمنده داخلی قادر است هوای گرم را به‌صورت سه‌بعدی و یکنواخت به جریان بیندازد تا باعث ایجاد ناراحتی نشود. کاربر می‌تواند دما و حجم هوای خروجی را به دلخواه خود کنترل کند. دمنده به‌کار رفته در این محصول می‌تواند هوای گرم را در زاویه 80 تا 130 درجه‌ای توزیع کند.

علاوه بر این، کاربر می‌تواند درجه حرارت هوای خروجی را از 20 تا 35 درجه سانتی‌گراد تنظیم کند. کنترل عملکرد محصول از طریق ریموت کنترل بی‌سیم با قابلیت نصب دیواری انجام می‌شود. Viomi Smart Yuba از توان حرارتی 2488 واتی بهره می‌برد و گرما از طریق هیترهای سرامیکی PTC تولید می‌شود. دو فن به‌کار رفته در محصول قادر است با کنترل رطوبت و یا گرمای زیاد محیط حمام، باعث تنفس آسان‌تر کاربر شود.

هیتر حمام شیائومی Viomi Smart Yuba

Viomi Smart Yuba از یک لامپ بزرگ 20.8 اینچی LED برخوردار است که می‌تواند روشنایی مساحتی در حد 10 متر مربع را تامین کند. این دستگاه همچنین دارای یک لامپ مخصوص شب است که ابعاد کوچک‌تری دارد و باعث ایجاد مزاحمت برای خواب سایر افراد خانواده نمی‌شود. دستگاه به‌صورت کامل مهر و موم شده و هیچ‌گونه خطری از بابت برق گرفتگی یا نشت مواد سمی وجود ندارد. کاربر همچنین می‌تواند عملکرد دستگاه را از طریق اپلیکیشن MIJIA کنترل کند.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *