اخبار

جارو رباتی شیائومی Alpha 2 Pro با قابلیت تشخیص موانع پیشرفته

جارو رباتی شیائومی Alpha 2 Pro با قابلیت تشخیص موانع پیشرفته

در ماه فوریه، شیائومی از جارو رباتی Alpha 1C با قابلیت تی کشی و سیستم جمع‌آوری گرد و غبار منحصربه‌فرد رونمایی شد. این کمپانی اکنون از مدل ارتقا یافته‌ای به نام Alpha 2 Pro تحت برند Viomi رونمایی کرده است. این جارو رباتی در حال حاضر با قیمت حدودا 537 دلار در فروشگاه رسمی برند ویومی عرضه شده است.

جارو رباتی جدید ویومی از یک سیستم رادار لیزری مبتنی بر هوش مصنوعی (LDS) با قابلیت اسکن مناطق وسیع‌تر بهره می‌برد. به غیر از قابلیت تشخیص موانع در قسمت جلو، این رادار لیزری می‌تواند موانع موجود در اطراف جارو رباتی را نیز تشخیص دهد. به لطف این قابلیت، امکان اسکن 180 درجه‌ای و به‌صورت لحظه‌ای وجود دارد و موانع تا فاصله 8 متری قابل تشخیص هستند.

جارو رباتی شیائومی Alpha 2 Pro

علاوه بر این، سیستم رادار Alpha 2 Pro تحت تاثیر شرایط نوری محیط قرار ندارد و حتی در تاریکی نیز کارایی خود را حفظ می‌کند. این جارو رباتی به ادعای ویومی قابلیت تشخیص بیش از 150 نوع مانع مختلف را دارد.

آلفا 2 پرو از سیستم جمع‌آوری خودکار گرد و غبار نسل جدید تحت عنوان AI-Dumping 3.0 بهره می‌برد. این سیستم تمام فرایند مربوط به نظافت، جمع‌آوری و تخلیه گرد و غبار را تشخیص داده و به‌صورت خودکار انجام می‌دهد. تمام اجزای این سیستم شامل یونیت اصلی، جایگاه جمع‌آوری گرد و غبار و کیسه جمع‌آوری تحت نظر یک سیستم فیلتراسیون سه‌گانه قرار دارد.

جارو رباتی شیائومی Alpha 2 Pro

این سیستم فیلتراسیون می‌تواند گرد و غبار، مواد آلرژی‌زا، باکتری و سایر مواد مضر را به‌صورت لایه به لایه را فیلتر کند. جارو رباتی Alpha 2 Pro از یک مجرای هوا متفاوت نسبت به سایر جارو رباتی‌ها بهره می‌برد. طراحی این مجرا تا 60 درصد طول کوتاه‌تری دارد. این جارو رباتی از قدرت مکش 3000 پاسکال بهره می‌برد و جمع‌آوری گرد و غبار را با سرعت بالایی انجام می‌دهد.

منبع: gizmochina

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *