اخبار

ارزان‌ترین جارو رباتی میجیا تحت عنوان Sweeping Robot G1 عرضه شد

ارزان‌ترین جارو رباتی میجیا تحت عنوان Sweeping Robot G1 عرضه شد

کمپانی شیائومی به‌تازگی از ارزان‌ترین جارو رباتی خود تحت عنوان Mijia Sweeping Robot G1 رونمایی کرد. این محصول با شماره مدل MJSTG1 از قیمت بسیار عالی 190 یورویی بهره می‌برد که با توجه به سطح امکانات و توانمندی‌هایی که ارائه می‌دهد، یک گزینه با ارزش خرید بالا محسوب می‌شود.

جاروبرقی رباتی جدید میجیا تقریبا نسخه‌ای ارزان‌‌قیمت‌تر از Mijia Sweeping Robot 1C است. مدل جدید به یک موتور ژاپنی NIDEC با قدرت مکش 2200 پاسکالی مجهز شده است. علاوه بر قابلیت جاروکشی، این جارو رباتی دارای عملکرد تی‌کشی نیز است که به‌لطف مخزن آب 200 میلی‌لیتری و پمپ آب الکتریکی می‌تواند برای نظافت بهتر کف خانه مورد استفاده قرار بگیرد.

جارو رباتی میجیا تحت عنوان Sweeping Robot G1

کاربر می‌تواند میزان پاشش نازل آب را در سه سه سطح مختلف تنظیم کند. این تنظیمات از طریق اپلیکیشن اختصاصی قابل انجام هستند. بدنه Mijia Sweeping Robot G1 از طراحی دایره‌ای با ضخامت بسیار مناسب 82 میلی‌متری بهره می‌برد که امکان دسترسی جارو رباتی به محیط‌هایی مانند زیر کابینت یا تخت را میسر می‌کند.

جارو رباتی Mijia Sweeping Robot G1 می‌تواند موانعی با حداکثر ارتفاع 17 میلی‌متر را پشت سر بگذارد. این محصول از طریق وای‌فای و باند فرکانسی 2.4 گیگاهرتزی به اپلیکیشن Mi Home متصل می‌شود. کاربر از طریق اپلیکیشن می‌تواند نظارت کامل و دقیقی بر روی عملکرد جارو رباتی داشته باشد و برای نظافت، زمان‌بندی یا نقشه‌های مشخصی را تعیین کند.

جارو رباتی میجیا تحت عنوان Sweeping Robot G1

شیائومی در این جارو رباتی از یک باتری 2500 میلی‌آمپری استفاده کرده است که تا 90 دقیقه شارژدهی دارد. اگر در حین نظافت شارژ باتری تمام شود، جارو رباتی به‌صورت خودکار به سمت استند شارژ حرکت می‌کند و پس از شارژ مجدد باتری دوباره به همان نقطه بازمی‌گردد.

منبع: xiaomiplanets

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *