تلویزیون هوشمند Mi QLED TV
اخبار

تلویزیون هوشمند Mi QLED TV شیائومی به‌زودی عرضه می‌شود

شعبه هند شیائومی روز گذشته تایید کرد که نخستین تلویزیون هوشمند Mi QLED TV این کمپانی در تاریخ 16 دسامبر به بازار این کشور عرضه خواهد شد. برخی از شایعات حاکی از آن بودند که تلویزیون Mi QLED TV همان Mi TV 5 و 5 Pro چینی است که با نامی متفاوت در بازار هند عرضه می‌شود. اما شیائومی رسما اعلام کرد که این تلویزیون یک مدل کاملا جدید است.

به گفته مدیر ارشد بخش تلویزیون‌های هوشمند شعبه هند شیائومی، تمامی تلویزیون‌های QLED عرضه شده در هند ساخت همین کشور هستند و از قیمت مناسبی برخوردارند. علاوه بر این، تلویزیون Mi QLED TV یک تلویزیون متفاوت با مدل‌های قبلی شیائومی است و پنل‌های 55 اینچ بهترین سایز برای اکثر کاربران خانگی به‌حساب می‌آید. بدین ترتیب می‌توان حدس زد که تلویزیون جدید شیائومی برای بازار هند از یک پنل 55 اینچی بهره خواهد برد.

تلویزیون هوشمند Mi QLED TV شیائومی

خوب است بدانید که شش ماه پس از اینکه شیائومی نخستین تلویزیون هوشمند خود را در هند عرضه کرد، موفق به پیشتازی در بازار تلویزیون‌های هوشمند این کشور شد و در سال بعد آن، یعنی 2019 نیز رشد 33 درصدی را در سهم خود از بازار هند تجربه کرد. با توجه به آخرین آمار و ارقام منتشر شده، شیائومی در سه‌ماهه سوم 2020 نیز نخستین برند تلویزیون هوشمند در هند به حساب می‌آید.

تلویزیون هوشمند Mi QLED TV شیائومی

تلویزیون هوشمند Mi QLED TV در واقع جانشینی برای Mi TV 4 شیائومی است که در سال 2018 به بازار عرضه شد. البته شیائومی این بار از یک پنل بسیار پیشرفته‌تر با فناوری کوانتوم دات ال‌ای‌دی استفاده کرده است که فناوری‌هایی مانند HDR10+ و پوشش 100 درصدی محدوده رنگی NTSC را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، فناوری دالبی ویژن نیز برای افزایش کیفیت تصاویر در این تلویزیون پشتیبانی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *