جاروبرقی رباتی Roidmi
اخبار

جاروبرقی رباتی Roidmi با عملکرد کاملا خودکار توسط شیائومی عرضه شد

شیائومی به‌تازگی یک محصول نوآورانه و جذاب دیگر را در پلتفرم یوپین معرفی کرد. این محصول یک جاروبرقی رباتی پیشرفته است که توسط یکی از برندهای زیرمجموعه شیائومی تحت عنوان Roidmi به بازار عرضه می‌شود. این جارو رباتی به‌صورت خودکار مکان‌های تعیین شده را نظافت کرده و سپس مخزن گرد و غبارش را بدون نیاز به کمک کاربر، تخلیه می‌کند. شیائومی این محصول کاربردی و نوآورانه را با قیمت 463 دلار در دسترس کاربران قرار داده است.

جاروبرقی رباتی Roidmi

جارو رباتی Roidmi از یک پایه مخصوص به عنوان ایستگاه تخلیه مخزن بهره می‌برد که پس از اتمام فرآیند نظافت مکان‌های مشخص شده توسط کاربر، به‌صورت خودکار مخزن گرد و غبار را در این ایستگاه تخلیه می‌کند. این ایستگاه محتویات مخزن جارو رباتی را با استفاده از فناوری ضدعفونی کننده اوزون و از بین برنده بوی بد، در یک کیسه مخصوص بسته بندی می‌کند. این کیسه از حجم 3 لیتری بهره برده و برای مصارف خانگی ایده‌آل است.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط سازنده، این جارو رباتی از نسل جدید فناوری حسی LDS بهره می‌برد. این فناوری راداری در واقع به جارو رباتی اجازه می‌دهد تا خیلی سریع تمام مناطق خانه را اسکن کرده و به‌صورت خودکار یک نقشه دقیق ترسیم شود. جارو رباتی سپس با کمک الگوریتم پیشرفته مسیریابی SLAM بهترین مسیر برای نظافت منطقه تعیین شده را انتخاب می‌کند.

جاروبرقی رباتی Roidmi

علاوه بر این، جاروبرقی رباتی Roidmi از قابلیت جاروکشی نیز پشتیبانی می‌کند و به لطف یک مخزن آب 250 میلی‌لیتری و چیپ مخصوص کنترل نازل آب، قادر است یک منطقه به مساحت 300 متر مربع را به‌صورت خیس نظافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *